Choose language

[google-translator]

Müügiinfo

Margus Laidna +372 517 2977
X

Teade


Margus LaidnaMargus Laidna, korterite ja majade müük Pärnus, Lunapolis kinnisvara, kinnisvaramaaklermargus@lunapolis.ee+372 517 2977
Lunapolis kinnisvaralunapolis white 300x277 - Arendajast
Artur Borodkoartur transparent 300x300 - Arendajastartur@lunapolis.ee+372 5819 3542

  Nurmenuku elurajoon Pärnus

   

  Kutsume teid personaalsele 

  Kliendipäevale

  Järelmaksu tingimusi küsi otse maaklerilt.

   

  Registreeru kliendipäevale:

  Arendajast

  quote - Arendajast Nurmenuku kvartali arenduse meeskond on rahvusvahelise taustaga, kes on kaasanud elurajooni väljaehitamisse Pärnumaal ja Eestis laiemalt pikki aastaid edukalt suurte projektidega tegutsenud projektijuhi, ehituspeatöövõtja ja arhitekti. Koostöös valmib viimase 20 aasta suurim elamuarenduse projekt Pärnumaal. Elurajooni rajamisel on arvestatud ka kõige nõudlikuma ostja vajadustega ning see ehitatakse täielikult valmis.

  Elurajoonis ehitatakse välja etappide kaupa Skandinaaviapärased elegantsed ja  modernse arhitektuuriga omavahel sobituvad 6 liftiga kortermaja, 15 ühepereelamut ja 48 ridaelamuboksi. Eluruumide planeerimisel ja ehitusmaterjalide valikul on lähtutud tulevaste elaníke kõrgetest nõudmistest ehituskvaliteedis, helikindluses, meeldivast sisekliimast, praktilistest ruumilahendustest, mugavusest ja madalatest ülalpidamiskuludest.

  Arendaja pakkumised

  Arendaja Lunapolisest

  quote - Arendajast Lunapolis kinnisvara oma meeskonnaga on  valitud meie arenduse  müügipartneriks,  kuna nende peale võib kindel olla. Nende suur kogemus kinnisvaratehingutes, pühendumine, kiire ja korrektne ostuhuvilisega asjaajamise, kvaliteetsete fotode ja videode ning sotsiaalmeedia kasutamine eristuvas turunduses on ainult mõned märksõnad, mis iseloomustavad nende head müügitegevust. Lisaks nõustavad nad ostjaid rahastamise küsimustes, aitavad ära müüa vajadusel ka nende endi kinnisvara ning teevad kõik olulise, et uue kodu soetamise protsess oleks lihtsam ning positiivselt meeldejääv. Oleme kindlad, et tulevastel elanikel on elamispindade soetamise protsess nendega koostöös tegutsedes lihtsam ning lõpptulemusena on kõik osapooled rahul.

  Klientide tagasiside

  Vastame meeleldi kõikidele Teie küsimustele. Võtke ühendust ning tulge vaatama.

  PARIMAD KINNISVARA NIPID