fbpx

Choose language

[google-translator]

Pildistamine ja videod müügiks

MÜÜGIKS PILDISTAMINE

Lunapolis kinnisvara kaudu oma vara müües või välja üürides saate olla kindlad, et teie varast on tehtud kvaliteetsed  müügipildid ja lisakokkuleppel ka video.

Head pildid pakutavast kinnisvarast on üheks eduka müügi eelduseks. Piltide ja video põhjal teeb ostuhuviline esmase otsuse, kas pakutav vara võiks talle huvi pakkuda sedavõrd, et ta soovib tulla sellega kohapeale tutvuma. 

Head pildid toovad esile pakutava väärtused, loovad eelise rohkete müügipakkumiste seas, mille tulemusena lüheneb müügiperiood ning vara omanikul on võimalik saada müügist parimat võimaliku hinda.

“Üks pilt räägib rohkem kui tuhat sõna!” valik tehtud töid

Enne pildistamist ja filmimist

Kõigepealt teeme endale selgeks, millised on konkreetse objekti väärtused. Seejärel anname vara omanikule soovitused, mida saaks ette võtta, et need väärtused ka pildi peal välja paistaksid ning vajadusel aitame vajaliku ära korraldada. Lähtume soovituste andmisel ostjate ootustest.

Üks pilt räägib rohkem, kui tuhat sõna!

Miks on professionaalsed müügipildid või müügivideo sulle vajalik ?

Piltide põhjal teeb potensiaalne ostja/ üürnik esialgse otsuse, kas see pakutav objekt võiks talle sobida elamiseks.

Otsustamisel tahab ostuhuviline eelkõige näha, et pakutav eluase on temale puhas, terve, hubane, ohutu ja et selles pakutavas objektis suudab ta näha oma tulevast KODU oma perele ning, et vajalikud muudatused saab ta tehtud probleemideta peale selle vara soetamist. Mida atraktiivsem pakutav kinnisvara fotodel ostjale tundub, seda suurem on tõenäosus, et piltide vaatamisele järgneb ka objekti kohapealne ülevaatamine ja sellele võiks järgneda läbirääkimised ning ka tehing.

Video aitab veelgi paremini luua kontakti ostja ja müüja vahel. Hästi tehtud müügivideo kinnisvara objektist annab kiire, põhjaliku ja meeleoluka ülevaate. Video loob eelise rohkete müügipakkumiste seas ning saab suurema tähelepanu. Levib rohkemate huvilisteni, toob esile pakkutava väärtused,  lüheneb müügiperiood ning vara omanikul on võimalik saada müügist parimat tulemust. 

Näidispildid

Näidisvideo

Mis vahet on heal ja halval pildil ?

 

HALVAD FOTOD:  pakutav kinnisvara objekt on elementaarselt koristamata, fotod on udused, pimedad või siis üle valgustatud ning halva rakursi alt. Pildistatud on esemeid, mis ei puuduta kuidagi kinnisvara müüki. 

HEAD FOTOD: hea kinnisvara müügipilt on tehtud õige rakursi alt, selge, moonutusteta, piisava valgusega ning pildistatav ruum peab olema ettevalmistatud olulise info edastamiseks. Hea pilt annab ülevaate pakutava objekti peamistest väärtustes. Sealhulgas peaks pildil nähtav info tekitama ostjas nö. kodutunde või vähemalt arusaamise, et kodutunne on loodav ja selle tegemine  on ostjale jõukohane ning taskukohane.

Pildistamine, eriti siseruumides algab  ruumi ettevalmistamisest. Jälgida tuleb päikese valguse liikumist, vaja oleks head kaamerat ning spetsiaalseid objektive siseruumides pildistamiseks. Lisaks abivahendeid lisavalguse  saamiseks, statiivi ning oskusi ja teadmisi. 

Halvad pildid

 

Kui kaua aega kulub pildistamiseks?

Pildistamiseks kuluv aeg sõltub objekti suurusest ja sellest, kui hästi on vara omanik teinud ettevalmistused. 

Laias laastus kulub korralike piltide tegemiseks objektil 30min kuni 2 tundi, lisaks fototöötlus arvutis.  Video tegemisega  kulub aega oluliselt rohkem. 

Millist fototehnikat kasutame?

Pildistamiseks kasutame profikaamerat ning spetsiaalselt siseruumides pildistamiseks mõeldud objektiive ning abivahendeid. Videode filmimiseks eritehnikat stabiilsete ja sujuvate kaadrite saamiseks ja ka drooni.

Kuna kõik pildid ja videod vajavad järeltöötlust, siis nende töötlemiseks kasutame proffesionaalidele mõedud foto-ja videotöötlus programme.

Ja muidugi ei saa jätta lisamata, et kaamera ise pilti ei tee. Vaja on kogemusi ning oluline on teada mida, millal ja kuidas pildistada ning filmida.

Kui suur on kinnisvara pildistamise kogemus?

Kinnisvara pildistamisega olen tegelenud üle 20a  ehk siis sama kaua, kui olen teinud ka maakleritööd.

Ostjate igapäevasest tagasisidest saan teada millised on nende ootused ja pildistamisel saan seda kohe ka rakendada.

Kus videosi näha saab?

Müügivideod teeme lisaks headele müügipiltidele ja neid levitame sotsiaalmeedias, meie firma kodulehel, Youtubes ja teisest kinnisvara müügikanalites.

Statistika näitab, et kinnsvara objekti vaadatavus ja kohapealsed eluasemega tutvumised on suurenenud  10-neid kordi ja seda väga lühikese aja jooksul ning tehinguni jõutakse kiiremini.

Millest alustada?

Alustage helistamisest, saame kokku ning kõik edasine on teie jaoks juba oluliselt selgem ja lihtsam. JULGET TEGUTSEMIST

Mõned näited müügivideodest

 “Meiega võidate ajas, säästate närve ja saavutate soovitud tulemuse!”

PARIMAD KINNISVARA NIPID