Choose language

[google-translator]

Foto- ja videoteenus

Kellele ja miks ?

Müügivideosi ja -pilte teeme eelkõige praegustele ja uutele klientidele, kes meie kaudu oma kinnisvara müüki panevad. Head pildid on üheks peamiseks eduka kinnisvara müügi eelduseks. Need toovad müüjale rohkem ostuhuvilisi. Head pildid toovad esile pakutava väärtused, loovad eelise rohkete müügipakkumiste seas, mille tulemusena lüheneb müügiperiood ning vara omanikul on võimalik saada müügist parimat võimaliku hinda.

Enne pildistamist ja filmimist

Enne, kui saame alustada tööga, teeme selgeks endale, millised on konkreetse objekti väärtused. Seejärel anname vara omanikule soovitused, mida saaks ette võtta, et need väärtused ka pildi peal välja paistaksid. Lähtume soovituste andmisel ostjate ootustest.

Üks pilt räägib rohkem, kui tuhat sõna!

1I0A7662 1 1024x683 e1519987232797 1024x343 - Foto- ja videoteenus

Miks on professionaalsed müügipildid või müügivideo sulle vajalik ?

Müügipilte kinnisvarast tehakse ostjate või üürnike jaoks. Piltide põhjal teeb potensiaalne ostja/ üürnik järelduse, kas see pakutav objekt võiks talle sobida elamiseks.

Otsustamisel tahab ostuhuviline eelkõige näha, et pakutav eluase on temale puhas, terve, hubane, ohutu ja et selles pakutavas objektis suudab ta näha oma tulevast KODU oma perele ning et vajalikud muudatused saab ta tehtud probleemideta peale selle vara soetamist. Mida atraktiivsem pakutav kinnisvara fotodel ostjale tundub, seda suurem on tõenäosus, et piltide vaatamisele järgneb ka objekti kohapealne ülevaatamine ja sellele võiks järgneda läbirääkimised ning ka tehing.

Video aitab veel paremini luua kontakti ostja ja müüja vahel. Hästi tehtud müügivideo kinnisvara objektist annab kiire, põhjaliku ja meeleoluka ülevaate. Video loob eelise rohkete müügipakkumiste seas ning saab suurema tähelepanu. Levib rohkemate huvilisteni, toob esile pakkutava väärtused,  lüheneb müügiperiood ning vara omanikul on võimalik saada müügist parimat tulemust. Suurem osa ostjatest on vanuses 25-45a ja nad kasutavad kinnisvara objektide tutvumiseks igapäevaselt nutitelefone, tahvelarvuteid ja sülearvuteid jne.

Aeg liigub kiiresti ja muutunud ka kinnisvara ostjate soovid ja viisid kinnisvara objektidega tutvuda. Kuna pikemat aega so alates 2008a on Eestis olnud “ostjaturg”, siis tuleb paratamatult sellega arvestada ka müüjal.

Näidispildid

Näidisvideo

Mis vahet on heal ja halval pildil ?

 

HALVAD FOTOD:  pakutav kinnisvara objekt on elementaarselt koristamata, fotod on udused, pimedad või siis üle valgustatud ning halva rakursi alt. Pildistatud on esemeid, mis ei puuduta kuidagi kinnisvara müüki. 

HEAD FOTOD: hea kinnisvara müügipilt on tehtud õige rakursi alt, selge, moonutusteta, servad sirged, piisava valgusega ning pildistatav ruum peab olema ettevalmistatud vajaliku emotsiooni edastamiseks. Hea pilt annab ülevaate pakutava objekti peamistest väärtustes. Sealhulgas peaks pildil nähtav info tekitama ostjas nö. kodutunde või vähemalt arusaamise, et kodutunne on loodav ja selle tegemine  on ostjale jõukohane ning taskukohane.

Pildistamine, eriti siseruumides algab  ruumi ettevalmistamisest. Jälgida tuleb päikese valguse liikumist, vaja oleks head kaamerat ning spetsiaalseid objektive siseruumides pildistamiseks. Lisaks abivahendeid lisavalguse  saamiseks, statiivi ning oskusi ja teadmisi. 

Näitena toodud pildid halvast ja heast fotost.

Liiguta pildil olevat liugurit, et näha vahet

1 1 - Foto- ja videoteenus1 2 - Foto- ja videoteenus

Kui kaua kulub aega objekti üles pildistamiseks?

Sõltub objekti suurusest ja sellest, kui hästi on vara omanik teinud ettevalmistused. Tihti tuleb ette, et enne, kui saame pildistama või filmima asuda, tuleb paluda omanikul lisaks ülearuseid asju ära tõsta või siis lausa tegeleda puhastamisega.

Laias laastus kulub korralike piltide tegemiseks objektil 30min kuni 2 tundi, lisaks fototöötlus arvutis.  Videodega omakorda 2-3 tundi filmimiseks ning video montaažiks 10-20 tundi. Majade filmimisel tuleb käia objektil mitmeid kordi ja jälgida päikese liikumist.

Millist fototehnikat kasutame?

Pildistamiseks kasutame Canon’i profikaamerat, lisaks spetsiaalobjektiive siseruumides pildistamiseks ning vajadusel lisavalgust ja statiivi. Samuti RONIN’ it stabiilsete ja sujuvate kaadrite saamiseks ja Drooni. Lisaks erinevad videotöötlus programmid  monteerimiseks.

Ja muidugi ei saa jätta lisamata, et kaamera ise pilti ei tee, vaja on kogemusi- mida, millal ja kuidas pildistada ja filmida.

Kui suur on kinnisvara pildistamise kogemus?

Kinnisvara pildistamisega olen tegelenud ligi 22a ja kõike seda sama kaua, kui olen teinud ka maakleritööd.

Hobikorras olen videosi teinud alates umbes 15 aastat. Kinnisvarast müügivideosi hakkasin tegema 2015a lõpu poole. Kinnisvara pildistamisega olen tegelenud üle 20a ja kõike seda samakaua, kui olen teinud ka maakleritööd.

Ostjate igapäevasest tagasisidest saan teada millised on nende ootused ja pildistamisel saan seda kohe ka rakendada.
Varuge aega ja tulemus saab parim.

Kus videosi näha saab?

Müügivideod teeme lisaks headele müügipiltidele ja neid levitame sotsiaalmeedias, meie firma kodulehel, Youtubes ja teisest kinnisvara müügikanalites.

Oleme videode vaadatavust pikalt jälginud ja see on näidanud, et objekti vaadatavus ja kohapealsed eluasemega tutvumised on suurenenud  10-neid kordi ja seda väga lühikese aja jooksul ning tehinguni jõutakse kiiremini.

Millest alustada?

Alustage helistamisest ja räägime võimalused läbi. Anname juhtnöörid, kuidas teie kinnisvara ette valmistada.

Vaata, milliseid videosid teeme

 “Meiega võidate ajas, säästate närve ja saavutate soovitud tulemuse!”

PARIMAD KINNISVARA NIPID

Kinnisvara 
kalkulaator