fbpx

Fotod ja video kinnisvarast

 “Üks hea pilt räägib rohkem, kui tuhat sõna!”

Kellele pilte ja videosi teeme?

Teenus on mõeldud kõigile kinnisvara omanikele oma kinnisvaraobjekti turundamiseks,  müümiseks, üürileandmiseks ja ka mälestuseks. Teeme nii sise- kui ka välipilte. Korterid, majad, suvilad, kohvikud, restoraanid, hotellid, ärimajad jne

Millise eelise saad ja miks see on oluline?

Head fotod kinnisvarast on eduka müügi üheks peamiseks eelduseks

 • Head fotod ja video annavad sulle konkurentsi eelise oma teenuste või kinnisvara pakkumise esile toomisel.
 • Kuna ostja/üürnik on üha valivam, siis fotode ja video põhjal teeb ostuhuviline esmase otsuse, kas pakutav vara võiks talle pakkuda huvi sedavõrd, et ta soovib tulla sellega kohapeale tutvuma.
 • Head pildid toovad esile pakutava ruumi ja  kinnisvara väärtused, tekitavad huvi ning loovad sellega eelise rohkete pakkumiste seas.
 • Aktiivne päringute saamine müügipakkumisele loob eelduse läbirääkimisteks ja  kokkulepete sõlmimiseks, mille tulemusena lüheneb müügiperiood ning vara omanikul on võimalik saada müügist parimat võimaliku hinda.

 

“Üks hea pilt räägib rohkem kui tuhat sõna!” valik tehtud töid

Fotod ja video teeb  Margus Laidna

Margus Laidna on kinnisvara pildistamisega tegelenud   üle 25 aasta, sama kaua on ta tegelenud kinnisvara turundamise ja müümisega.

Margus on aastate jookul teinud pilte tuhandetest kinnisvara objektidest, mille hulgas on olnud erinevas hinna- ja kvaliteediklassis korterid, majad, suvilad,  luksuslikud villad, uusarendused, ärimajad, hotellid, restoraanid.  

Kuna Margus tegeleb igapäevaselt aktiivselt ka kinnisvara müügiga, siis tal on suur eelis paljude teiste fotograafide ees. Igapäevasest klientide tagasisidest teab ta  millised on nende ootused ja pildistamisel saab seda teadmist kohe ka rakendada.

Millest alustada, kui soovite häid pilte või videot?

 • Kõige mõistliku on teha lühike kõne või kohtumine, mille käigus üldjuhul saate teie ja ka mina vastused oma olulistele küsimustele. Pärast mida saame kokku leppida ka kohtumise aja täpsemalt.
 • Kohapealse ülevaatuse eeliseks on, et saan anda vajadusel soovitusi objekti ettevalmistamiseks enne, kui tulen pildistama/filmima.
 • Kohapeal saan parema ülevaate ning tekkib parem arusaamine, millised on konkreetse objekti väärtused ning kuidas need esile tuua. Seejärel saan anda vara omanikule soovitusi, mida saaks ette võtta, et need väärtused ka pildi peal välja paistaksid ning vajadusel aitan vajaliku ära korraldada. Soovituste andmisel juhindun üldisest eesmärgist arvestades kliendi rahalisi võimalusi ja palju muud olulist.

Üks pilt räägib rohkem, kui tuhat sõna!

maja müük Pärnus, Eametsa , Margus Laidna

Miks on müügipildid või müügivideo sulle vajalik?

 • Piltide põhjal teeb potensiaalne ostja/ üürnik esialgse otsuse, kas see pakutav objekt võiks talle sobida elamiseks.

 • Otsustamisel tahab ostuhuviline eelkõige näha, et pakutav eluase on temale puhas, terve, hubane, ohutu ja et selles pakutavas objektis suudab ta näha oma tulevast KODU oma perele ning, et vajalikud muudatused saab ta tehtud probleemideta peale selle vara soetamist.

 • Mida atraktiivsem pakutav kinnisvara fotodel ostjale tundub, seda suurem on tõenäosus, et piltide vaatamisele järgneb ka objekti kohapealne ülevaatamine ja sellele võiks järgneda läbirääkimised ning ka tehing.

 • Video aitab veelgi paremini luua kontakti ostja ja müüja vahel. Hästi tehtud müügivideo kinnisvara objektist annab kiire, põhjaliku ja meeleoluka ülevaate.

 • Video loob eelise rohkete müügipakkumiste seas ning saab suurema tähelepanu. Levib rohkemate huvilisteni, toob esile pakkutava väärtused,  lüheneb müügiperiood ning vara omanikul on võimalik saada müügist parimat tulemust. 

Näidisvideo

Kui kaua aega kulub pildistamiseks?

Pildistamiseks, filmimiseks  kuluv aeg sõltub eesmärgist- ning mida ning kui palju soovitakse kaadrisse saada. Lisakssellest, kui hästi on vara omanik teinud ettevalmistused, et kõik oluline ka kaadrisse saaks. 

Laias laastus kulub korralike piltide tegemiseks objektil pool tundi kuni mitmeid tunde sõltuvalt objekti suurusest ja vara ettevalmistatusest vara omaniku poolt, lisaks fototöötlus arvutis. 

Näidispildid

Millist fototehnikat kasutame?

Pildistamiseks, filmimiseks kasutame korraliku ning kinnisvara ja interjööri pildistamiseks mõeldud tehnikat ning ning abivahendeid.

Kuna kõik pildid ja videod vajavad mõningal määral järeltöötlust, siis nende töötlemiseks kasutame proffesionaalidele mõedud foto-ja videotöötlus programme.

Ja muidugi ei saa jätta lisamata, et kaamera ise pilti ei tee – vaja on kogemusi. Oluline on teada mida, millal ja kuidas pildistada ning filmida, et oluline saaks kaadrisse ja hiljem ka kokku monteeritud. 

Kus videosi näha saab?

Müügivideod teeme lisaks headele müügipiltidele ja neid levitame sotsiaalmeedias, meie firma kodulehel, Youtubes ja teisest kinnisvara müügikanalites.

Statistika näitab, et kinnsvara objekti vaadatavus ja kohapealsed eluasemega tutvumised on suurenenud  10-neid kordi ja seda väga lühikese aja jooksul ning tehinguni jõutakse kiiremini.

Millest alustada?

Alustage helistamisest, saame kokku ning kõik edasine on teie jaoks juba oluliselt selgem ja lihtsam.

JULGET TEGUTSEMIST!

Mõned näited müügivideodest

 “Meiega võidate ajas, säästate närve ja saavutate soovitud tulemuse!”

Kutsu meid oma kinnisvara pildistama või filmima!

Sisestage siia oma teade koos objekti aadressiga, mille kohta soovite infot saada