Choose language

Kliendid meist

“Lihtsalt suurepärane!”

Ma pole vist elusees nii kiiret ja korrektset tehingut enda elus teinud. See mida Margus tegi oli lihtsalt suurepärane.
Hommikul helistas ja õhtuks oli kogu paberimajandus aetud ja võtmed taskus. Aitäh Margus Laidnale ja Lunapolis kinnisvarale!

Mikk perega


“Julgen soovitada asjatundlikku maaklerit!”

Tänud Margusele kiire ja professionaalse asjaajamise eest! Julgen soovitada asjatundlikku maaklerit!

Piret


“Need inimesed teevad oma tööd hingega!”

Kui tahate oma kodu müüa, siis soovitan just Lunapolis kinnisvara. Need inimesed teevad oma tööd hingega ja väga korrektselt. Meie armas maja sai müüdud väga kiiresti, meile ja ostjatele sobiva hinna eest. Maaklerid tegid juba ennem kuulutuse üles minemist ära suure eeltöö. Kõike tehti läbimõeltult ja hoolikalt, mis meeldis meie perele. Aitäh Teile kõigile!

Evelin


“Oli meeldiv koostöö”

Kõik majaostuga seonduv toimus kiiresti ja sujuvalt. Saime vastused kõigile oma tekkinud küsimustele. Väga meeldiv maakler, kes ei jäta oma kliente hätta ka pärast tehingu vormistamist ja on valmis tegema rohkem kui tööülesanded nõuaksid.

Erkki ja Maire


“Oled lihtsalt parim!”

Annely, Sa oled super maakler, abivalmis, sõbralik, alati kätte saadav, iga küsimusele põhjalik vastus, oled lihtsalt parim!!! Väga hea koostöö, ainult kiidusõnad. Suur tänu Sulle.

Veera Sai


“Artur- parim maakler!”

Artur Borodko- ilmselt parim maakler kellega olen koostööd teinud.  Väga kiire ja effektiivne tegutsemine. Maakler on äärmiselt positiivne ja vastutulelik. Kasutan ka edaspidi tema teenuseid kui tekib vajadust 🙂

Kristiina


Margus mõistab kliendi vajadusi!

Maakler väärib kiidusõnu. Positiivsetest külgedest tasub kindlasti ära mainida professionaalsust, objekti tutvustamisel saime koheselt kõik vajalikud vastused oma küsimustele alates konstruktsioonidest kuni tehnosüsteemideni. Mõistab ostja vajadusi, ning oskab kaasa rääkida uutest lahendustest, ning välja pakkuda häid lahendusi objekti renoveerimisel tulevikus. Maakler väga hindab ostja aega, leides sobiliku kokkusaamisaja kasvõi minimaalse etteteatamisega. Kindlust lisas ka see, kuidas ta seisis väljas nii ostja kui müüja huvide eest. Alates objekti otsimisest kuni notari ja üleandmiseni, oli Margus alati füüsiliselt olemas abistamas kõiges, mis tema võimuses. Lisaks maakleritööle oli Margusega väga hea ja vaba suhelda, kes alati naeratab ja leiab sulle aega.
Negatiivseid külgi meie ei täheldanud.
Meie pere on väga rahul, et just valisime maakleriks Margus Laidna, just tänu temale leidsime oma unistuste kodu.

Kerdo


"Tehing sujus ja olen rahul!"

“Leidsin kv.ee-st korteri, mille müüjaks oli Lunapolise maakler. Korterit tutvustati hästi ja ei pidanud kaua mõtlema, kui lõime käed ja sain ära broneerida. Tehing sujus täitsa hästi ja küsimuste korral sai alati hea vastuse. Olen rahul, et sain Lunapolisega hästi asjad aetud ja leidsin endale hea kodu.”

Mikk Meeras


"Tänu Margusele sain oma otsuse kiiresti tehtud".

Olen juba mõnda aega otsinud endale sobivat ja meelepärast üürikorterit, kuid erinevatel põhjustel on otsuse tegemine üsna kaua veninud. Tänu Margusele, kes hoidis mind uute pakkumistega kursis ja julgustas tehingu sõlmimisega mitte venitama, sain oma otsuse kiiresti tehtud. Kogu suhtlus ja asjaajamine oli professionaalne, paindlik ja selge- ei mingit üleliigset infot, samas kõik oluline sai öeldud ja vajadusel on alati võimalus veel üle küsida. Kogu protsess jättis meeldiva ja positiivse mulje. Aitäh!

Evelin


"Sõbralik, vastutulelik ning samas ka abivalmis".

Tuleb tõdeda, et tegemist on toreda maakleriga, kes soovitab häid pakkumisi ja annab nõu samas ka omanikele, kes tahavad korterit üürida.
Sõbralik, vastutulelik ning samas ka abivalmis.
Meie poolt suured tänud abivalmiduse eest, Margus!

Geiri ja Heli


"Meie pere tänab uue kodu eest!"

Lily ja Mario


“Tänan vastutustundliku ning delikaatse lähenemisviisi eest !”

“Tänan väga maaklerifirmat “Lunapolis” ning eraldi tänud Margus Laidna´le, kes tegi professionaalset tööd ning kellega oli mul heameel koostööd teha. Samuti tahan ära märkida ja tänada  vastutustundliku ning delikaatse lähenemisviisi eest probleemide lahendamisel. Soovitan kindlasti oma tuttavatele. Suurimad tänud.”

Juri Potštar


“Marguse soovitused arvestavad turu reaalset hetkeolukorda ja neid tasub kuulata”

Suur tänu, maakler Margus Laidnale, väga professionaalse töö eest. Koostöö oli usaldusväärne, lihtne ja kiire. Marguse soovitused arvestavad  turu reaalset hetkeolukorda ja neid tasub kuulata. Olles sõlminud esinduslepingu Margusega – oodake vaid telefonikõnet: „Homme on notaritehing!“ Soovitame teda ka teistele, kui soov kinnisvara müüa või osta!

Edu soovides,

Aare Väliste


“Margusega asjaajamine on lihtne, kiire ja loogiline.”

Ei midagi ülearust või puuduvat. Ülevaade objektist ja suhtlus omanikuga tasemel. Igati professionaalne ja fun kogemus.

Kalmar Rikk


“Marguse puhul oodake vaid telefonikõnet: „Homme on notaritehing – olge kohal!”

Maakler Margus Laidna poole võiksid pöörduda oma kinnisvara müügi sooviga inimesed, kes ei oma teavet tegelikest kinnisvaratehingutest. Marguse soovitused arvestavad turu reaalset hetkeolukorda ja neid tasub kuulata. Olles teinud valiku Margus Laidna kasuks, võite ise unustada oma mured müügiga seoses.

Margus teeb korralikud pildid, käib ostuhuvilistele elamist näitamas ja korraldab kõik müügiga seonduvad tehingud ja lepib kokku kuupäevad. Isikud, kes koma täpsusega püüavad oma müügis oleva kinnisvaraga seonduvaid kuulutusi, teateid ja linke jälgida võiksid pigem kaaluda maakleri teenuste kasutamist. Olles sõlminud enda esinduslepingu Margusega – oodake lõpptulemit ja ärge muretsege. Marguse puhul oodake vaid telefonikõnet: „Homme on notaritehing – olge kohal!“

Andres müüs meie abiga maja

Andres Kukk


“Koostöö oli kiire, professionaalne ning sõbralik”

Koostöö oli kiire, professionaalne ning sõbralik. Kindlasti kasutan Marguse teenuseid ka tulevikus

Kristjan Rähn


“Laialdased teadmised kinnisavara valdkonnast tegid suhtlemise kergeks ja asjaajamise ladusaks”

Kiire reageerimine päringule ja laialdased teadmised kinnisavara valdkonnast tegid suhtlemise kergeks ja asjaajamise ladusaks. Aitäh Margusele operatiivse ja asjatundliku tegutsemise eest!

Heade soovidega

Angelika Raid


“Margusega koostööd tehes võidate aega ja säästate närve!”

Võin julgelt öelda, et Margus on pühendunud maakler, kes teeb rohkem kui lihtsalt paneb kuulutuse üles. Juba esmasel suhtlemisel näitas, et on hea ja usaldusväärne maakler, mis tähendas, et ta viis kurssi ennast kõikide asjaoludega ning selgitas mulle reaalset kinnisvaraturu olukorda. See säästis meid mõlemat aja ülemäärasest kulutamisest.

Pildid, mis tehti, olid ilusad, selged, hea valgusega. Fotode tegemisel andis nõu, kuidas ma saaksin oma kodu paremini eksponeerida. Margus hoiab kliendiga tihedat sidet, ei kao ise ega lase kliendil lihtsalt oodata, näidates müügiobjekti erinevatele huvilistele. Margus nõustas ja aitas koos notariga korda ajada puuduoleva kaasomandi kasutuskorra. Minu meelest tegi Margus lühikese ajaga palju tegevusi, et minu kodu uue omaniku leiaks.

Usun, et selles kõiges aitas kaasa tema suhteliselt lai silmaring õigus-, majandus-, ehitus- jm valdkondades. Samuti on tal hea vene,- inglise- ja soome keele oskus. Võin öelda, et Margusega koostööd tehes võidate aega ja säästate närve!

Tänud

Marvi


Ei midagi ülearust või puuduvat. Ülevaade objektist ja suhtlus omanikuga tasemel. Igati professionaalne ja fun kogemus.

Kalmer Rikk


“Seda suudab ainult tõeliselt professionaalne maakler.”

Leida ostja üsna troostitus olukorras olevale kinnisvarale ja veel lühikese aja jooksul – seda suudab ainult tõeliselt professionaalne maakler. Ja Margus seda tõepooslest on! Kõik kinnisvara müügiga seotud toimingud olid Marguse poolt tehtud kiiresti ja korrektselt. Lisaks väga põhjalikud teadmised muudeski valdkondades, millega kinnisvara müügil võib kokku puutuda. Olles väga rahul maakler Marguse tööga, julgen teda soovitada kõigile, kellel ees kinnisvara müük või ost.

Tiina soetas meie abiga maja.

Tiina


“Julgen soovitada kõigile, kes on oma tehingutega hätta jäänud.”

Alustasin korteri müügiga eelmise aasta talvel algul ise ja siis erinevate kinnisvarabüroodega. Margusega sõlmisin lepingu selle aasta veebruari keskel, notarisse jõudsin 18 märts. Töö kiire ja korralik. Julgen soovitada kõigile, kes on oma tehingutega hätta jäänud. Suur aitäh veelkord.

Sigrid ja Rivo


“Tehing toimus kiirelt, maakler oli sõbralik, abivalmis ning alati kättesaadav.”

Sai soetatud maja läbi Lunapolis kinnisvara büroo. Oleme otsusega väga rahul, kuna tehing toimus kiirelt, maakler oli sõbralik, abivalmis ning alati kättesaadav. Soovitame kindlasti ka teistel pöörduda Margus Laidna poole, et saada professionaalset abi uue kodu leidmisel ja müümisel.

Suurimad tänud

Tauri ja Emili


“Koostöö oli usaldusväärne, lihtne ja kiire.”

Suur tänu, maakler Margus Laidnale ja tema meeskonnale, professionaalse töö eest. Eraldi tahaksin ära märkida fotograaf Helenat, tema maitsekate fotode eest. Koostöö oli usaldusväärne, lihtne ja kiire. Soovitame teda ka teistele.

Eduard ja Ragne


“Margus näeb vaeva selle nimel, et kinnisvara ka müüdud saaks.”

Kui soovite otsekohest, konkreetset ja asjaliku maaklerit, siis Margus Laidna on teile õige inimene. Ta on maakler, keda huvitab teie müüdav objekt ja kes näeb vaeva selle nimel, et see ka müüdud saaks.

Kadri, Virgo ja väike Uku


“Kõik tööd tehti täpselt, professionaalselt ja õigeaegselt.”

Ostsin omale korteri. Kõik tööd tehti täpselt, professionaalselt ja õigeaegselt. Minu arvates kõik osapooled olid õnnelikud, ja nüüd soovitan teda oma sõpradele ja tuttavatele.

Suur tänu Margusele.

Sofia


“As to my experience, Margus works professionally also under extraordinary conditions.”

Margus Laidna is an excellent real estate agent. He is honest and service minded. As to my experience, he works professionally also under extraordinary conditions. In addition to Estonian, he has got good communication skills also in English, Russian and even in Finnish. Hence, we can strongly recommend his services.

Nils


“Väga kiire tehing ja professionaalne teenindus, soovitame kindlasti teistelegi!”

Aitasin emal korterit osta ja jäime mõlemad Margusega väga rahule. Ta on sõbralik ja abivalmis. Väga kiire tehing ja professionaalne teenindus, soovitame kindlasti teistelegi!

Suur tänu Margusele.

Katrin


“Ise ma poleks sellega hakkama saanud.”

Hr. maakler Margus Laidna!
Ma olen väga tänulik, et aitasid minu poja korteri üürimisel oma panuse anda. Ise ma poleks sellega hakkama saanud. Soovitan kõikidele kellel on sama mure Sinuga ühendust võtta. Ma hindan Su professionaalsust väga. See oli täpne kiire ja korralik.
Aitähh Sulle!
Heade soovidega

Marga


“I won’t hesitate to recommend Annely to anyone I know who has a property to sell.”

Hello, Annely, I want to thank you for the great job you did getting my house sold so quickly, and at a fair price. I realize it was a higher-priced property, which can be harder to move in this economy, but you did it all in just a bit more than one month! Thank you for taking care of all the details, from the inspections to setting up the notary and translator and even transferring the electric account to the new owner. From start to finish, it was a smooth process. I won’t hesitate to recommend you to anyone I know who has a property to sell.

Best Regards

Tony


“Tänu Margusele olen ma nüüd just sellise korteri omanik nagu ma seda endale ette kujutasin.”

Mul oli raskusi leida sellist korterit, mis oleks täpselt selline nagu ma tahaks ja sellises asukohas, kus ma seda tahaks. Aga tänu Margusele olen ma nüüd just sellise korteri omanik nagu ma seda endale ette kujutasin. Aitähh Margus!

Rene


“Margust võib pidada ka meie peremaakleriks ning olen soovitanud tema teenust ka oma lähedastele.”

15 aastat tagasi ostsin maja. Teenust vahendas Margus Laidna. Jäin operatiivse ja asjatundliku noormehe tööga väga rahule. Sel aastal oli vajadus müüa sama maja. Võtsin ühendust sama maakleriga. Teda võib pidada ka meie peremaakleriks ja soovitan tema teenust julgelt ka oma lähedastele.

Silvia, Raekülast


“Я ДОВОЛЬНА МАКЛЕРОМ МАРГУСОМ И ВСЕМ СООВЕТАЮ. “

Я ВСЕМ СООВЕТУЮ ОБРАЩАТЬСЯ  В БЮРО ПО НЕДВИВИХЕМОСТИ LUNAPOLIIS  ГДЕ ОЧЕНЬ ПОДРОБНО РАССКАЖУТ О ВСЕХ ВИДАХ  СДЕЛКИ И ПОМОЩИ О ПОЛУЧЕНИЕ КРЕДИТА  НА ПРЕОБРЕТЕНИЕ НЕДВИЖЕМОСТИ  И ЕЩЕ ОЧЕНЬ ВАЖНО ОБЩЕНИЕ НА РУССКОМ ЯЗЫКЕ   Я В ДАННЫЙ МОМЕНТ ДОВОЛЬНА   МАКЛЕРОМ МАРГУСОМ И ВСЕМ СООВЕТАЮ.

С УВ. ИРИНА П.


“Müüsin ja ostsin. Supper!!!!!!!”

Malle


“Müüsin ja ostsin korteri Sindis. Väga rahul maakler Marguse tööga. Soovitan kõigile!”

Elena


“Kiire asjaajamine! Lojaalne! Abivalmis! Leiab kliendile kiiresti sobivaima lahenduse!”

Silver


“Professionaalne maakleriteenus! Peaks rahuldama ka kõige nõudlikuma kliendi.”

Kalle


“Oma kogemuste põhjal julgen kindlalt soovitada.”

Juba teist korda tuli meile appi maakler Margus Laidna. Tema suurepärased teadmised maaklerina ja oskus suhelda inimestega on imepärane. Aitäh Sulle Margus! Oma kogemuste põhjal julgen kindlalt soovitada Margust ja  Lunapolis kinnisvara bürood, sest siis saavutate soovitud tulemuse.

Veel kord suured tänud.

Ülle ja Marga


"Margusega tehingud liiguvad".

Margusega tehingud liiguvad. Tal on metsikult kiire ja ometi on tal kliendi jaoks piisavalt aega. Olen kindel, et meeldiv koostöö jätkub.

L.Pallasmaa


“Väga kiire ja korrektne asjaajamine.”

Risto Kummimehest


“Jätsite kohe väga positiivse ning proffesionaaalse mulje.”

Meie koostöö sujus väga meeldivalt. Hoidsite mind alati toimuvaga kursis, mis mulle head meelt valmistas, samuti pakkusite eri olukordadele omaltpoolt mõistlikke lahendusi mõlemale osapoolele. Jätsite kohe väga positiivse ning proffesionaaalse mulje. Nägin teid vaid notari juures. Ka peale tehingut kui meiege kaasa tulite uue omandi üleandmisele olite igati abivalmis ning seletasite kõik väga selgelt ning arusaadavalt. Loodan, et ka kunagi tulevikus me teiega suhtleme.
Palju edu ja jaksu teile Annely!

Nicole Meos


"Margus on kiire, töökas, sõbralik, abivalmis – soovitan soojalt!"

Tänu Margusele leidsime kiiresti ja soodsalt elamispinna.
Kiire, töökas, sõbralik, abivalmis – soovitan soojalt!

Maris


“Väga asjalikud nõuanded, abivalmis ja meeldiv suhtleja!”

Soovin tänada Artur Borodkot meeldiva koostöö eest minu uue kodu otsingul. Kui ka teie soovite kogeda asjatundlikku ja ladusat asjaajamist, vastuseid kõikidele küsimustele, abivalmidust ja meeldivat suhtlust…kusjuures kenas ladusas eesti keeles, siis kasutage just Artur Borodko abi. Veelkord, suur aitäh ja palju edukaid tehinguid, Artur Borodko!

Marge Hermanson


PARIMAD KINNISVARA NIPID