fbpx
Kinnisvara müük ja nõustamisteenused Pärnus, Margus Laidna; Lunapolis kinnnisvara

Müügi- ja nõustamisteenused

Juba üle 25 aasta olen aidanud eraisikutel ja äridel läbi viia erinevaid kinnisvaratehinguid. Kogemuse põhjal tean, et iga kinnisvaraobjekt on unikaalne ja vara omaniku soovid ning ootused tehingule samuti erinevad. Just seetõttu pakun lisaks tehingute läbiviimisele ka erinevaid nõustamisteenuseid vastavalt teie vajadustele.

Millist kasu saad nõustamistest?

 • Nõustamiste käigus saate  vastused oma olulistele küsimustele, asjad saavad selgemaks ning siis on lihtsam ka õigeid otsuseid teha.
 • Näiteks, kui soovite ise korraldada oma kinnisvara müümist ja üürile andmist, siis lisateenuste kasutamine nagu pildistamine, video kinnisvarast, turundamine  annavad  teile parima vajaliku  lisamaterjali  kinnisvara väärtuste esile toomiseks ning eristumiseks teistest konkureerivatest pakkumistest. 
 • Teenuseid tellides saate olla kindel, et saate kvaliteetsed just müügiks mõeldud fotot ja video ning turundusteenuse tellides saad omale parimad turunduslahendused oma vara müümiseks või üürile andmiseks. Lisateenuseid kasutades võídate omale juurde ühe vähemaks jäävat vaba aega, saate keskenduda varade realiseerimisele ning tegeleda muude teile oluliste tegevustega.

Millisest teenusest on sulle kõige rohkem kasu?

 • Müümiseks ja üürile andmiseks on mõistlik kasutada täisteenuseid.
 • Kui soovid ise korraldada oma kinnisvaratehinguid, siis soovitan kasutada  teemapõhiseid nõustamisi ja lisateenuseid, mis aitavad saada vastuseid ja lahendusi sinu kõige olulisematele küsimustele ja teemadele, et saaksid võtta tehingutest maksimumi. Teenuseid saab tellida üksikuna, kui ka komplektselt.

Kus nõustamised toimuvad?

 • video vahendusel
 • meie kontoris
 • või tulen teie juurde.

  Minu eesmärgiks on pakkuda Teile operatiivselt parimat teenust, mis vastaks teie personaalsetele vajadustele.  Valige oma vajadustele vajalik nõustamine ja registreeruge kohtumisele.

 

Teenuste hinnastamine

 • Müügi täisteenuse hind sõltub vara asukohast, turuväärtusest ja paljust muust. Hind alates 3%
 • Üüriteenuse hind – kuuüüri põhine
 • Nõustamisteenuste hinnad – 30min – alates 50€
 • Lisateenuste hinnad sõltuvad mahust ning need lepime kokku läbirääkimiste käigus.
 • Objektist korralikud müügipildid saate alates 100€. 

       Hindadele lisandub käibemaks

 Telli omale kvaliteetne teenus

Täisteenused

Müügi- ja üüriteenus

Teenus on mõeldud äri ja elukondliku kinnisvara omanikele täisteenuse saamiseks.  See hõlmab kõikke vajalikku müügiprotsessi käigus sh nõustamised, pildistamine , turundamine, objekti näitamised, läbirääkimised ostjatega, lepingute sõlmimine, tehingu korraldamine, üleandmine jne
Teenust tellides saad olla kindel, et sinu vara müümiseks/ üürileandmiseks tehakse kõik vajalik ning see saab müüdud/ välja üüritud  parima hinna ja tingimustega. Loe rohkem…..

 Registreeru nõustamisele

Fotod kinnisvara müümiseks

Pildistame kinnisvara sh interjööri müügimiseks ja üüriteenuse osutamiseks.
Hea pilt toob välja kõige olulisema, miks on just teie kodu kõige kodusem ja viib uue omaniku fantaasiarännakule unistuste elust uues kodus.
Müümiseks tehtud pildid erinevad kardinaalselt pere albumisse tehtud piltidest. Need toovad välja konkreetse objekti väärtusi ning aitavad ostjal ja üürijal kiiremini selgust saada ning otsust teha sobiva objekti välja valimiseks. Hästi välja toodud väärtused loovad kõik eeldused saada vara müügist ja ka üürimisel kõrgemat hinda. Loe rohkem…...

Telli omale head fotod

Video kinnisvara müümiseks

Teeme videosi kinnisvara müügiks nende väärtuste esile toomiseks. Hästi läbimõeldud ja kokku monteeritud videomaterjal, hea pildi- ja helikvaliteet on kõik kokku need vajalikud komponendid, mis aitavad olulisel määral kaasa sinu kinnisvara objekti realiseerimisele. Hästi tehtud video, toob esile selle vara väärtused, seob vaataja paremini emotsiońaalselt müüdava varaga ning aitab kaasa müügiprotsessi edasi liikumisega tehingu suunas.  Loe rohkem…...

 

 

Telli omale müügivideo 

Nõustamisteenused

Hindamine müügiks, pangale ja üürimiseks.

Pakume hindamisteenust eelkõige müügi ja üüri hinna kujundamiseks. Hindamine toimub operatiivselt ja enamasti suuliselt ning see annab sulle selguse kuidas oleks mõistlik oma vara seisukorda silmas pidades kujundada müügi-ja või üürihind, et saada maksimaalset kõrget hinda mõistliku müügiperioodi jooksul.

Ühtlasi kui ostate meie portfellis oleva kinnisvara objekti, siis korraldame teile pangalaenu saamiseks vajaliku hindamisakti meie koostööpartneri kaudu, kelle akte pangad aktsepteerivad. Selle teenuse kasutamine annab teile rohkem vaba aega ning te ei pea selle tülika tegevusega ise tegelema. Selle teenuse korraldame teile üldjuhul lisatasuta. Telli omale hindamine 

Tehinguteks ettevalmistumine

Teenuse käigus käsitleme kõike vajalikku mida vajad tehingu edukaks läbiviimiseks. Saad vastused on küsimustele ja peale nõustamist tead täpselt kuidas kõike vajalikku teostada. 

Teenus on vajalik müüjale, ostjale ja ka üürileandjale. Käsitleme konkreetselt sinu tehingut ja lahendused pakun just sinu huvidest lähtuvalt.

 Registreeru nõustamisele

Sinu tehingu korraldamine

Ideaalne neile, kes on leidnud ostja, üürniku või hoopis on ise ostjad  või üürilevõtjad. Teenus on mõeldud tehingu vormistamiseks juhul kui osapooled on olemas ning vajad abi lepingute vormistamisega ning tehingute korraldamisega. Anname soovitusi vastavalt tehingu iseloomule,  koostame korrektsed lepingud ja kokkulepped ning korraldamevajadusel kogu tehingu. Hea teenus neile kes soovivad turvalist ja murede vaba tehingut ning soovivad olla kindlad, et kõik on tehtud õigesti ja korrektselt.   Registreeru nõustamisele 

Miks müük ei lähe?

Teenus on mõeldud neile, kelle vara on müügis või väljaüürimisel kuid mingil põhjusel ei jõuta tehinguni. Teenuse käigus otsin ülesse nõrgad või vigased kohad pakkumises,  et saaksite need takistuse kõrvaldada ning jõuaksite soovitud tehinguni. 

Teenus on vajalik müüjale, ostjale ja ka üürileandjale. Käsitleme konkreetselt sinu tehingut ja lahendused pakun just sinu huvidest lähtuvalt.  Registreeru nõustamisele

Tehingute maksustamine

Vaatame üle ja teeme selgeks, kas sinu planeeritav tehing on maksustatav või mitte ning anname suunised kuidas oleks mõistlik ühel või teisel juhul tegutseda.

Nõustamine annab sulle teadmise, kuidas tegutseda, et sind ei tabaks ebameeldivad üllatused ja rahalised kohustused. 

Registreeri nõustaminesele 

Lepingute nõustamine

Teenuse käigus vaatame üle sinu kinnisvaratehinguga seotud dokumentatsiooni sh lepingud, kokkulepped ning kaardistame ära võimalused, õigused ja ka kõik selle, mis on puudu ja vajaks korrastamist. Saad selgust mis sul on , mida pole ja mis olemasolev olukord sulle kaasa toob. Annan nõu kuidas olukorda parandada ja võimalusel aitan ka korda teha.  Registreeru nõustamisele

Ehitusalane nõustamine

Teenus on mõeldud eelkõige eraisikutele, kes soovivad selgust ja kindlustunnet ehituse osas, enne korteri või maja soetamist ja ka müümist. 

Teenuse käigus teostame ülevaatuse ja juhime tähelepanu puudustele, mille likvideerimine toob kaasa ühele või teisele poolele rahalise kulutuse. Ühtlasi annan soovitusi, mida ühes või teises olukorras teha.

 Registreeru nõustamisele

Müügiks turundamine

Müügiks turundamine ehk kinnisvara objekti reklaamine mûûgi ja ûûri eesmàrgil. Làhtuvalt vara iseloomust ja eesmàrgist annan nôu, kuidas korraldada turundamist, millistes kanalites, kuidas koostada reklamaid ja mida vàltida.

Lisateenusena on sul võimalik tellida oma vara proffessionaalne turundamine mille käigus tehakse sinu ees ära kõik vajalik ( reklaamimine müügi eesmärgil). Làhtuvalt sinu vara iseloomust ja eesmàrgist koostame hàsti toimiva turundustrateegia.  Koostame reklaamid ja postitame kanalitesse, mis toimivad ning paneme kokku ka lisainfo, mis on hädavajalik ühe kinnisvaraobjekti  äramüümiseks. 

Telli omale turundamine

Uue maja ehitamine oma perele

Teenus on mõeldud eekõige neile kellel endal puudub varasem kogemus maja renoveerimisel ja ehitamisel. Vahet ei ole,, kas ehitad ise või lased ehitada. Igatahes ehitad endale maja ja soovid, et miskit ei jääks ehitamise käigus kahe silma vahele ning  et oleks arvestatud ka tuleviku vajadusi silmas pidades.

 Teenuse käigus kaardistame vajadused, projekti olemasolul analüüsime ehitusprojekti ja annan soovitusi vajalike täienduste sisseviimiseks. Ruumiplaneering, valgustus, vesi, kanal, nõrkvool, ilmakaared, abiruumid, panipaigad, ventilatsioon, aknad, uksed, küte, piirded, haljastus jne. Ühesõnaga vaatame üle kõik mida pead vajalikuks, et sinu tulevases kodus oleks kõik vajalik olemas. 
Registreeru nõustamisele

Maja ehitamine müügiks

 Teenuse käigus annan soovitusi millist maja, planeeringut ja viimistluslahendust jne on mõistlik konkreetsele kinnistule ehitada, et see maja oleks müüdav ehk teisisõnu , et ostja tahaks seda ka osta ja maksta sinu poolt kûsitavat mûûgihinda.

Soovituste andmisel arvestan komplektselt kõike vajalikku mis mõjutab ostja ostuotsus sh piirkonda, arhidektuurset lahendus, ruumi planeeringut, vajalikke ruume elamus ja ruumide suurusi, tehnosüsteeme, viimistluslahendust nii majas sees, kui ka väljas, haljastus, piirded, valgustus. Käsitleme kõike vajalikku, mis on oluline.
Registreeru nõustamisele

Kinnisvarasse investeerimine

Teenus on mõeldud neile, kes soovivad kinnisvarasse  investeerimises selgust saada. Sul on plaan, rahalised vahendid ning tahtmine teenida ja tegutseda. Teenus aitab selgeks saada mida ja kuidas teha, mida vältida ning kuidas oma tehinguid paremini korraldada ning läbi viia. Käsitleme konkreetselt sinu plaanitavat tehingut/ investeeringut ja lahendused pakun just sinu huvidest lähtuvalt. 

Registreeru nõustamisele

NIMETU nõustamine 

Kui  sa eelnevatest loeteludest ei leidnud seda mida vajad sina, siis ole mureta. see nimetu nõustamine on mõeldud just sulle. Võta julgelt ühendust, süveneme sinu teemasse ja leiame lahendused, mis aitavad sind edasi.

 Registreeru nõustamisele

 

Klientide tagasiside

Teenuste hinnastamine

 • Müügi täisteenuse hind sõltub vara asukohast, turuväärtusest ja paljust muust. Hind alates 3%
 • Üüriteenuse hind – kuu üüri põhine
 • Nõustamisteenuste hinnad on korrapõhised ning jäävad vahemiku 100-150€ (kuni 1,5h)
 • Lisateenuste hinnad sõltuvad mahust ning need lepime kokku läbirääkimiste käigus.
 • Objektist korralikud müügipildid saad alates 100€. ( aja kulu koos töötlemisega kuni 3 tundi)

       Hindadele lisandub käibemaks

 Telli omale kvaliteetne teenus