fbpx

Teenused kinnisvaratehinguteks

KÄSITÖÖNA VALMIVAD ERILAHENDUSED 

Kogemuste põhjal teame, et kõik vajavad mõnevõrra erinevaid lahendusi oma kinnisvara alase probleemi lahendamiseks. Just seetõttu oleme valmis teile pakkuma käsitööna valmivaid erilahendusi, mis vastaksid just teie soovidele ja vajadustele. 

Kõige parema tegevuskava ja lahendused saame välja pakkuda peale esmast konsultatsiooni.  See ei võta palju aega, kuid on äärmiselt oluline, et kõik sujuks nii nagu soovitud.  Valige omale sobiv maakler ja leppige konsultatsiooniks sobiv aeg. 

Müüjale

Pakume kvaliteetset ja personaalselt kliendi vajadustele ja soovidele põhinevat maaklerteenust kinnisvara müümisel.

Üürijale

Kui olete otsimas üürikodu või soovite oma kinnisvara objekti anda üürile,  siis soovitame tegutseda nii:

Ostjale

Kui olete soetamas uut kodu või otsite kinnisvara investeerimiseks, on järgnevad soovitused mõeldud Teile.

Üldised lahendused ja põhimõtted, millest lähtume 

Kogemuse põhjal võime kinnitada, et hea tehingu teostamiseks on oluline teha vajalikke tegevusi õigel ajal ja õigesti ning tegevuste järjekord peaks olema selline: NÕUSTAMINE  > AVALIK MÜÜK  > VORMISTAMINE ehk siis

Kinnisvara müügi A-B-C

Ettevalmistus  tehinguks – A

Anname soovitusi ja kujundame müügistrateegia

Õige müügistrateegia kujundamine on edu võti. Kuulame, mõtleme kaasa ning anname soovitusi millal, kuidas ja mida teha, et soovitud tehingud kõige paremini õnnestuksid. 

Hindame müügiks ja pangale

Aitame määrata Teie kinnisvarale õige müügihinna. Üle hinnatud müügihinnaga ei jõuta üldjuhul huvilisteni ja tehinguni või siis  alahinnatud varaga kaotatakse raha. Omame suurt andmebaasi igapäevaselt tehtud tehingutest, oleme kursis kinnisvaraturu muutustega ning ostjate soovide ja maksevõimega. Pangale vajaliku ja sobiva  hindamisakti korraldame teile meie koostööpartnerite abiga  kiirelt ja lisatasuta.

Müügidokumentatsioon korda 

Puuduliku dokumentatsiooniga pole valmis enam keegi ostma ning pangale see vara tagatiseks kahjuks ei sobi! Sellest tulenevalt vaatame üle teie korteri või maja müügidokumentatsiooni, juhime tähelepanu puudustele ja aitame vajadusel need puudused likvideerida. Korraldame kasutuskorra, korteriomandite seadmise, kasutuslubade vormistamise, mõõdistamised, projektdokumentatsiooni jne.

 

Avalik müük – B

Kvaliteetsed fotod ja video kinnisvarast

Head fotod on üheks eduka müügi eelduseks. Piltide ja video põhjal teeb ostuhuviline esmase otsuse, kas pakutav vara võiks talle huvi pakkuda sedavõrd, et ta soovib tulla sellega kohapeale tutvuma.  Jagame soovitusi enne pildistamist ning müügipildid teeb oma ala asjatundja. Kokkuleppel teeme ka videoklipi. Loe pildistamise-ja videoteenuse kohta rohkem siit.“Üks pilt räägib rohkem kui tuhat sõna!” valik tehtud töid

Teeme toimiva müügireklaami

Infoajastul on peamine märksõna “targalt turundamine”. Meie suur kogemus kinnisvara turundamisel ja  tagasiside ostjatelt annavad meile parimad teadmised, kuidas Teie vara väärtused välja tuua ja ostjateni jõuda. 

Kliendipäevad ja hea müügitöö

Korraldame operatiivselt ostjatele objekti tutvustamise sh kliendipäeva, vajadusel ka puhkepäevadel. Peame läbirääkimisi ka võõrkeeltes. Oleme läbirääkimistel viisakad, paindlikud ja orienteeritud osapooltele parima kokkuleppe saavutamisele.

Abi pangast laenu saamisel

Nõustame ostjat, müüjat tehingu käigus laenu saamise ja tagastamise küsimustes. Teeme koostööd kõikide pankadega ja anname esmast vajalikku infot laenusaamise võimaluste osas juba kinnisvara ülevaatamise käigus.

Koostöö

Teeme koostööd tehingute käigus kõikide kinnisvarafirmade, pankade ja notaritega. Lisaks teame soovitada vajadusel häid ehitajaid, remondimehi, sisekujundajaid, koristusfirmat, aednikke, kolijaid jne.

Tagasiside

Anname tagasisidet tehingu käigust ning anname soovitusi vajalike muudatuste tegemiseks.

Tehingute vormistamine – B

Müügilepingu vormistamine

Korraldame korrektsete ja turvaliste lepingute vormistamise kogu müügiprotsessi käigus. Kasutame tehingute tegemiseks kõiki notareid, broneerime tehingu aja ning valmistame koos notariga ette turvalised lepingud. Selgitame osapooltele enne tehingut lepinguga võetavaid kohustusi, juhime tähelepanu ohtudele, anname soovitusi ja aitame tehingu osapoolte vahel luua kompromisse. 

Objekti üleandmine

Korraldame objekti korrektse üleandmise.

Uue elamispinna ostmine ja üürimine

Vajadusel aitame leida ja osta Teile uue kinnisvara objekti. Soovi korral leiame kiiresti Teie korterisse/majja maksujõulise üürniku, aitame vormistada korrektse üürilepingu ning soovi korral jääme haldama seda aastateks.

 “Meiega võidate ajas, säästate närve ja saavutate soovitud tulemuse!”

Klientide tagasiside

Kinnisvara üürimine

Lihtsustamaks kinnisvara omanikul ja üürnikul teineteist leida ning turvaliselt ja korrektselt kokkuleppeid sõlmida, pakume mõlemale poolele mugavat üüriteenust.

Teenus muudab omaniku elu lihtsamaks ning üürnikule asjaajamise selgemaks ja turvalisemaks.

Nõustamine – esmane tegevus enne üürimist

Jagame soovitusi

omanikule, et saada parimat võimalikku üürihinda, mida üürnik on valmis selle vara eest tasuma. Arvestame hetke turuseisu ning tugineme pikaajalisele kogemusele. Teame soovitada kuidas komplekteerida üüritavat korterit mööbli ja tehnikaga ning ütleme, kui oleks vaja kuskilt väheke remontida või lausa ära koristada.

Anname infot

infot üüritulu maksustamise osas, selgitame võimalusi üürilepingu lõpetamise, üüri muutmise ja paljudes muudes üürisuhet reguleerivates küsimustes.

Üürniku leidmine

Pildistame

realistlikud ja kvaliteetsed fotod Teie kinnisvarast. Enne pildistamist anname soovitusi, kuidas ettevalmistada üüripind parima tulemuse saavutamiseks. Fotod teeb oma ala asjatundja.

Teostame reklaami

paigutamise olulisemates kinnisvaraportaalides ja meie kodulehel, kust jõuab info Teie pakkumise kohta kõikide üüripinna huvilisteni.

Koostöös üürileandjaga

koostöös üürileandjaga saavutame parima võimaliku tulemuse. Arvestame omanike soovidega üürnike sobivuse osas. Korraldame koostöös üürileandjaga üüripinna operatiivse näitamise ning teeme taustauuringu potentsiaalsele üürnikule. Väldime meile teadaolevatele probleemsetele üürnikele üürimise. Leitud üürniku sobivuse osas otsustab lõplikult üürileandja.

Vormistamine

Selgitame osapooltele üürilepinguga võetavaid kohustusi ja õigusi. Korraldame üürileandja ja üürniku vahel korrektse üürilepingu allkirjastamise koos kõikide vajalike lisadega ning seejuures jälgime, et kõik kokkulepitud summad saaksid tasutud. Üürilepingus erikokkulepete vormistamise võimalus aitame vastavalt soovidele ja vajadusele.

Järeltugiteenus üürileandjale ja üürnikule

Nõustame vajadusel osapooli üürilepingu kehtivuse ajal tekkida võivate probeemide lahendamise võimalustest ja aitame saavutatud kokkulepped vormistada ka kirjalikult.

Pakume abi uue üüripinna leidmiseks või ka uue korteri ostmiseks sh nõustame pangast laenu saamise võimalustest kohapeal.

Leiame korterisse operatiivselt uue üürniku või vajadusel korraldame müügiprotsessi

 “Meiega võidate ajas, säästate närve ja saavutate soovitud tulemuse!”

Klientide tagasiside

Kinnisvara ostmine

Kui olete otsustanud soetada uut kodu või pigem otsite kinnisvara investeerimiseks, siis just Teie jaoks pakume rida komplektseid teenuseid, mis lihtsustavad teie elu ja toovad teieni ka võimalike salapakkumisi.

Lahendus nr 1

Teil on soov vahetada oma elukohta ning uue elamispinna ostmiseks kogu raha ei ole. Ostmist loodate rahastada osaliselt müües oma eluaseme ja/või puuduoleva ostusumma soovite laenata pangast.

Lahendus nr 2

Teil on olemas rahalised vahendid ostu sooritamiseks ning te soovite leida endale sobiva kinnisvara ja vormistada notaris tehing.

Lahendus nr 3

Soovite vahetada oma eluaset teise eluaseme vastu(1:1) ja teil ei ole rahalisi vahendeid või ei ole piisavalt, et tasuda vajaminev vaheraha.

Lahendus nr 1

Teil on soov vahetada oma elukohta ning uue elamispinna ostmiseks kogu raha ei ole. Ostmist loodate rahastada osaliselt müües oma eluaseme ja/või puuduoleva ostusumma soovite laenata pangast.

Meie soovitus

Hea lahenduse toob kõikide vajalike etappide samaaegne lahendamine:

1. valige maakler ja alustage nõustamiseks

2. selgitada välja reaalne pangast saadav laenu summa

3. oma kinnisvara tuleb maakleri kaudu müüki panna

4. samal ajal tuleb leida asemele teile sobiv uus eluase

5. tuleb kooskõlastada kõikide seotud tehingute osapooltega tehingute eritingimused, tehingu ajad ning ostetavate valduste üleandmise ajad.

( Pole harvad juhused, kui tehinguid on järjest 4 ja kõik on omavahel seotud ning osalejaid notari juures 10 ja rohkem inimest + panga esindajad).

6. kui lahenduse on saanud punktides 1-5 kirjeldatu, siis tuleb kõik tehingud teha korraga ja ümber kolida oma elamispinnalt ostetud elamispinnale.

Soovitavame tungivalt kasutada kogu protsessi lahendamiseks ühte kogemustega maaklerit, kes suudab hallata ja läbi närida kõiki tehingu nüansse korraga.

Nii lihtne see ongi!

 

NB! Selleks, et pakkuda parimat ja reaalse tulemuseni viivat lahendust soovitame alustada kõige olulisemast:

HELISTAGE MAAKLERILE JA ALUSTAGE NÕUSTAMISEST!

Nõustamise käigus saame selgeks teie soovid ja sellest tulenevalt oskame anda parimat nõu, kuidas jõuda oodatud tulemuseni.

Kui te ei leidnud meie pakkumiste seast endale sobivat kinnisvara, siis palun jätke meile võimalikult täpne info millistele tingimuste peaks otsitav kinnisvara vastama.

Sobivaimate pakkumiste saamiseks palun vastake järgnevatele küsimustele:

Maksimaalne ostuhind, üldpind, mitu magamistuba, kas ahi-, elektri-, või keskküte, kivimaja, puitmaja, korruseid majas, piirkond, kas peaks olema uuem maja või võib olla ka vanem, kas peab olema heas korras või võib vajada remonti, sauna, garaaži vajadus, kinnistu suurus, teie telefoni number ja e- maili aadress, kuidas plaanite ostu finantseerida ning millal olete valmis reaalselt tehinguid tegema.

Kõik meie uued pakkumised lisame kõigepealt Facabooki!

Kiiremaks lisapakkumiste saamiseks soovitame teil lisada meie Facebooki leht endale meeldivate hulka siit

Lahendus nr 2

Teil on olemas reaalselt raha ostmiseks ning te soovite leida endale sobivat kinnisvara objekti.

Tee nii:
1. vali meie kodulehelt pakkumiste seast endale sobiv kinnisvara objekt
2. lepi maakleriga kokku objekti ülevaatamise aeg
3. sobiva pakkumise korral korraldame teile operatiivselt korrektse ostu-müügi lepingu vormistamise ja üleandmise

Kui soovitud pakkumist kodulehelt ei leidunud, siis jättes meile võimalikult täpne info, millistele tingimustele peaks otsitav kinnisvara vastama, saame sobiva pakkumise laekumisel anda teile sellest kohe ka teada.

TEHINGU AJA VÕIME BRONEERIDA JUBA HOMSEKS!

Kui te ei leidnud meie pakkumiste seast endale sobivat kinnisvara, siis palun jätke meile võimalikult täpne info millistele tingimuste peaks otsitav kinnisvara vastama.

Sobivaimate pakkumiste saamiseks palun vastake järgnevatele küsimustele:

Maksimaalne ostuhind, üldpind, mitu magamistuba, kas ahi-, elektri-, või keskküte, kivimaja, puitmaja, korruseid majas, piirkond, kas peaks olema uuem maja või võib olla ka vanem, kas peab olema heas korras või võib vajada remonti, sauna, garaaži vajadus, kinnistu suurus, teie telefoni number ja e- maili aadress, kuidas plaanite ostu finantseerida ning millal olete valmis reaalselt tehinguid tegema.

Kõik meie uued pakkumised lisame kõigepealt Facebooki!

Kiiremaks lisapakkumiste saamiseks soovitame teil lisada meie Facebooki leht endale meeldivate hulka siit

Lahendus nr 3

 

Soovite vahetada oma eluaset teise eluaseme vastu ( 1:1) ja teil ei ole vaheraha tasuda või siis teil on natuke vaheraha tasuda

Selgitus lahendusele

Sellised lahendused õnnestusid hästi rohkem kui 15 aastat tagasi, kui pakkumisi kinnisvaraturul oli vähe ja raha mille eest osta oli veel vähem. Praegusel ajal on aga palju pakkumisi ja igaüks tahab oma vara eest parimat hinda ning kinnisvara väärtustes ei saada üldjuhul kokkuleppele.

Sellest tulenevalt on vahetustehingute tegemine õnnemäng ja need tehingud õnnestuvad aruharva.

Soovitame alustada kohe lahendusest, mis toob teile soovitud tulemuse.

Lahendus, mis töötab!

Lahendus vahetustehingu soovijale, mis reaalselt toimib on kirjas põhjalikult Lahendus nr 1 all (laenu ei pea võtma, kui ei taha)

Kui te ei leidnud meie pakkumiste seast endale sobivat kinnisvara, siis palun jätke meile võimalikult täpne info millistele tingimuste peaks otsitav kinnisvara vastama.

Sobivaimate pakkumiste saamiseks palun vastake järgnevatele küsimustele:

Maksimaalne ostuhind, üldpind, mitu magamistuba, kas ahi-, elektri-, või keskküte, kivimaja, puitmaja, korruseid majas, piirkond, kas peaks olema uuem maja või võib olla ka vanem, kas peab olema heas korras või võib vajada remonti, sauna, garaaži vajadus, kinnistu suurus, teie telefoni number ja e- maili aadress, kuidas plaanite ostu finantseerida ning millal olete valmis reaalselt tehinguid tegema.

Kõik meie uued pakkumised lisame kõigepealt Facabooki!

Kiiremaks lisapakkumiste saamiseks soovitame teil lisada meie Facebooki leht endale meeldivate hulka siit

 “Meiega võidate ajas, säästate närve ja saavutate soovitud tulemuse!”

Klientide tagasiside