Choose language

Müügiinfo

Margus Laidna +372 517 2977
X

Vastame meeleldi kõikidele Teie küsimustele. Võtke ühendust ning tulge vaatama.

Margus Laidnamargus@lunapolis.ee+372 517 2977
Lunapolis kinnisvara
Artur Borodkoartur@lunapolis.ee+372 5819 3542

Vali maakler

NURMENUKU Quarter

Homes in Pärnu Greenery

Nurmenuku kvartali arenduse meeskond on rahvusvahelise taustaga, kes on kaasanud elurajooni väljaehitamisse Pärnumaal ja Eestis laiemalt pikki aastaid edukalt suurte projektidega tegutsenud projektijuhi, ehituspeatöövõtja ja arhitekti. Koostöös valmib viimase 20 aasta suurim elamuarenduse projekt Pärnumaal. Elurajooni rajamisel on arvestatud ka kõige nõudlikuma ostja vajadustega ning see ehitatakse täielikult valmis.

Elurajoonis ehitatakse välja etappide kaupa Skandinaaviapärased elegantsed ja  modernse arhitektuuriga omavahel sobituvad 6 liftiga kortermaja, 15 ühepereelamut ja 48 ridaelamuboksi. Eluruumide planeerimisel ja ehitusmaterjalide valikul on lähtutud tulevaste elaníke kõrgetest nõudmistest ehituskvaliteedis, helikindluses, meeldivast sisekliimast, praktilistest ruumilahendustest, mugavusest ja madalatest ülalpidamiskuludest.

Developer offers

Developer about Lunapolis

Lunapolis kinnisvara oma meeskonnaga on  valitud meie arenduse  müügipartneriks,  kuna nende peale võib kindel olla. Nende suur kogemus kinnisvaratehingutes, pühendumine, kiire ja korrektne ostuhuvilisega asjaajamise, kvaliteetsete fotode ja videode ning sotsiaalmeedia kasutamine eristuvas turunduses on ainult mõned märksõnad, mis iseloomustavad nende head müügitegevust.

Lisaks nõustavad nad ostjaid rahastamise küsimustes, aitavad ära müüa vajadusel ka nende endi kinnisvara ning teevad kõik olulise, et uue kodu soetamise protsess oleks lihtsam ning positiivselt meeldejääv. Oleme kindlad, et tulevastel elanikel on elamispindade soetamise protsess nendega koostöös tegutsedes lihtsam ning lõpptulemusena on kõik osapooled rahul.

    We are happy to answer all your question. Don't hesitate to get in touch.

    PARIMAD KINNISVARA NIPID