Choose language

[google-translator]

Müügiinfo

Margus Laidna +372 517 2977
X

Teade


Margus Laidnamargus 1 1 286x300 - Nurmenuku majadmargus@lunapolis.ee+372 517 2977
Lunapolis kinnisvaralunapolis white 300x277 - Nurmenuku majad
Artur Borodkoartur transparent 300x300 - Nurmenuku majadartur@lunapolis.ee+372 5819 3542

Nurmenuku majad

 

Kutsume teid

Kliendipäevale

Erinevaid elamispindade võimalusi leiate korterite ja majade
alalehelt!

Järelmaksu tingimusi küsi otse maaklerilt.

 

Registreeri oma tulek siin:

Pakume teile piiratud aja jooksul erakordselt head võimalust soetada uus kaasaegne maja, mis valmib teie soovide järgi ning lõplik finantseerimine teie poolt toimub peale maja valmimist. A-B energiaklass ja targa maja lahendused, maani aknad ja kõik see millest olete unistanud. Looduslik ja turvaline elukeskkond ning ühtses stiilis rajatud elamupiirkond. Kõik vajalik on läheduses. See on kodu millest oletegi unistanud.

Detailsema info saamiseks palun võtke meiega ühendust, saate põhjaliku ülevaate,  et teha endale parim valik.     JULGET TEGUTSEMIST!

Kutsume Teid kliendipäevale 
Registreeri siin

Kodulaenu kuumakse al.

420 € * Kuumakse on arvutatud perioodile 30 aastat,
omafin. 30%, intress 2%

Nurmenuku majad

A-B energiaklass

Üldpinnad

134,5 – 240m2

Korruseid

1-2 korrust

Tubade arv

vastavalt soovile 3-6

San.ruume

vastavalt soovile 1-3

Auto varjualune

2-le autole + lisakohad

Ventilatsioon

Soojustagastusega

Küte

maaküte jahutusvõimalusega või vesi-õhk 

Hinnad

alates 210000€

Kirjeldus

Ehitame teile elamu, mis vastab teie soovidele. Elamute ehitust alustatakse kohe, kui olete valinud omale perele sobiva elamu  lahendus. Elamute energiaklass on A ja  B  sõltuvalt materjalide ja tehnosüsteemide valikust.

 

Ehitatavad elamud saavad olema ühtse stiililiga  ning iga järgneva maja välisviimistlus on toonide poolest mõnevõrra  erinev eelnevast. Valida saab oma vajadustele sobiva elamu suuruse, ruumi- ja siseviimistluse lahenduse. Vajadusel viime teid kokku meie arhitektiga, kellega koostöös saate planeerida oma pere vajadusetele sobiva elamu.

 

Sõltuvalt elamu suurusest ja eripärast valmivad need 6-8 kuu jooksul ning need müüakse lõppviimistletud kujul.  Samuti vormistatakse elamutele nõuetekohane kasutusluba.

Ehitatakse kivimajad mille välis-ja siseseinad ehitatakse heli ja soojapidavaks, paigaldatakse kvaliteetsed uste- ja akende lahendused, soojustagastusega ventilatsioonisüsteem ning paigaldatakse vastavalt valikule  maaküttesüsteem või õhk-vesi  küttelahendus.  Võimalus on paigaldada jahutusüsteem. Maja ümbrus planeeritakse tasaseks ning külvatakse muru. 

 

Sõltuvalt soovitud maja suurusest, tehnilistest lahendustest ning materjalide valikust  kujuneb ka lõplik müügihind. Võtke maakleritega julgelt ühendust, kellelt saate põhjalikku infot kõikide võimaluste kohta.  

 

Soovime teile JULGET TEGUTSEMIST JA HEAD KODU KUJUNDAMIST! 

 

NB! Pakkumise juures olevad pildid on ilustratiivse tähendusega ning näitavad võimalusi milliseks saab maja soovi korral kujundada. Kõik  mis on piltidel näha ei pruugi kuuluda müügihinna sisse!

 

Asukoht

Galerii

Vastame meeleldi kõikidele Teie küsimustele. Võtke ühendust ning tulge vaatama.

PARIMAD KINNISVARA NIPID

Kinnisvara 
kalkulaator