fbpx

Müügiinfo

Margus Laidna +372 517 2977
X

Teade


Margus LaidnaMargus Laidna, korterite ja majade müük Pärnus, Lunapolis kinnisvara, kinnisvaramaaklermargus@lunapolis.ee+372 517 2977
Lunapolis kinnisvara
[contact-form-7 id="33366" title="Kontaktivorm"]

Nurmenuku elurajoon Pärnus

 

Kutsume teid personaalsele 

Kliendipäevale

Järelmaksu tingimusi küsi otse maaklerilt.

 

Registreeru kliendipäevale:

KVALITEETNE PÕHJAMAINE ELUSTIIL

NURMENUKU kvartalis on valminud esimesed kortermajad ning see on viimase paarikümne aasta suurim ja terviklikult välja ehitatav uus elurajoon Pärnu linnas. Põhjamaisest kodust koos kõigi lisaväärtuste ja -võimalustega moodustub ühtne elustiil. Elurajooni läbimõeldud planeering ning looduslikult kaunis ümbrus võimaldab sel kooslusel põimuda harmooniliseks tervikuks. Põhjamaine elustiil ühendub peresõbraliku planeeringu ja loodulähedase keskkonnaga.

SKANDINAAVIAPÄRANE JA MODERNNE ARHITEKTUUR

Elurajoonis ehitatakse etappide kaupa valmis elegantsed ja omavahel kokku sobivad 6 liftiga kortermaja, 15 ühepereelamut ja 48 ridaelamuboksi. Eluruumide planeerimisel ja ehitusmaterjalide valikul on lähtutud tulevaste elaníke kõrgetest nõudmistest ehituskvaliteedis, helikindluses, heast sisekliimast, praktilistest ruumilahendustest, mugavusest ja madalatest ülalpidamiskuludest. Järgnevatel ehitusetappidel valmivad Nurmenuku kvartalisse eramud ja ridaelamud.

VÄLJAEHITATUD TÄNAVAD JA HALJASALAD MÄNGUVÄLJAKUTEGA 

Elurajoon on haljastatud, asfalteeritud tänavad ning jalgteed on valgustatud, rajatud on turvalised mänguväljakud ja skatepark. Valmimas on pallimänguväljakud nii pisematele kui ka suurematele spordisõpradele.

ÖKONOOMSED JA HEA SISEKLIIMAGA

Esimeses etapis valmivad kortermajad on 3korruselised ja liftiga. Korterelamud on ökonoomsed ja säästlikud A-energiaklassi majad! Korterid on varustatud tänapäevaste tehnosüsteemidega, sh küttesüsteem on maaküttel põhinev vesi-põrandaküte ning hea sisekliima tagab soojustagastusega ventilatsioonisüsteem. Igakuised kommunaalkulud on äärmiselt madalad. Majad ehitatakse vastavalt teie soovidele.  A-B energiaklass ja targa maja lahendused, maani aknad ja kõik see millest olete unistanud. 

HEAD PLANEERINGUD NING SUURED RÕDUD/TERRASSID

Korterid on kvaliteetse viimistlusega ja valgusküllase interjööriga, lisaks panipaik ning parkimiskoht. Kõikidel korteritel on 15m² rõdud/terrassid, suured soojapidavad aknapinnad ja korterite vahelised seinad on hea helipidavusega. Kortermaja katusel on kõigi elanike kasutada unikaalne päikeseterrass ning saun dušši- ja puhkeruumiga. Korterid on 1- kuni 4-toalised. Majade suurused alates 134m2  ning vastavalt soovile ühe ja kahe korruselised. 

HEA ASUKOHT – KÕIK VAJALIK ON LÄHEDAL!

Elurajoon asub Päru linnas, juurdepääsuteed on asfalteeritud, aastaringselt hooldatud tänavate heakorra eest vastutava Pärnu linna poolt . Läheduses on lasteaed, koolid, toidupood Coop Konsum ja kaubanduskeskused ning 300m kaugusel bussipeatus ühenduseks erinevate linnaosadega. Elurajooni kõrval asub RMK mets terviseradadega, kus on rohkelt vaba aja looduses veetmise võimalusi. Samuti kulgeb elurajooni läheduses valgustatud ja asfalteeritud Jaansoni terviserada, mida saab nautida nii jalgratta- või rulluisusõiduks kui mõnusaks jalutuskäiguks. Läheduses on supluskohad nii Pärnu jões kui ka RMK kaitsealusesse metsa rajatud veehoidlas. Autoga sõit kesklinna kõigest 10min ja lähimasse suurde kaubanduskeskusse 5min.

Vastame meeleldi kõikidele Teie küsimustele. Võtke ühendust ning tulge vaatama.