fbpx

6 kõige tähtsamat tegevust, millest müüki alustada !

Tere. Loodan teil on läinud hästi ja olete rahul oma seniste kinnisvaratehingutega.

Jätkame teemat:” Tahad olla kinnisvaratehingutes edukam?”

Viimasel paaril aastal on Pärnu kinnisvaraturule lisandunud ja lisandub veelgi  hulganisti uusi kortereid ja maju. Pakkumisi on väga palju ja seda kõike on oluliselt rohkem, kui on ostjaid. Siit ka põhjus, miks on vaja arvestada täna pikema müügiajaga, kasutada kogemustega särtsakat maaklerit ning oma kinnisvara pakkumise esile toomiseks teiste pakkumiste seast on vaja olla nutikas ja kasutada lisaks uusi kaasaegseid tehnilisi lahendusi.

 6 kõige tähtsamat tegevust, millest müüki alustada !

1 Valmista ette kinnisvara enne pildistamist ja pakkumise avalikustamist.                   

Seda osa tuleks võtta väga tõsiselt. Põhimõttest, et küll uus ostja remondib, pole täna enam mingi kasu. Kõigil on nii kiire, aega napib ja peamine rahastaja pank soosib remonditud kinnisvara finantseerimist. Mida täpselt teha,  vaata siit.

Lisa kvaliteetsed müügipildid oma müügipakkumisele.

Internett on täna kõikjal ning kinnisvara valik on nii suur, et kõiki pakkumisi ei jõua ostajad läbi vaadata ega kindlasti ja läbi käia. Peamine mille põhjal tehakse otsus asuda kinnisvarapakkumist põhjalikumalt uurima ja ka vaatama minna on pildid teie kinnisvara pakkumisest. Kui piltidel nähtav ja müügihind teie pakkumisel pole kooskõlas, siis mingit vaatamist, rääkimata tehingust, ei tule.                                              Mida ja kuidas pildistada,  vaata siit .

3  Lisa võimalusel müügivideo müügipakkumisele.

Kuna internett on täna kõikjal ja videode vaatamine paljudele inimestele lihtsam, eelistatum kui piltide vaatamine, siis see ongi peamine põhjus miks võimalusel lisada müügipakkumisele video. Mõistagi pole mingit kasu mobiiliga tehtud videost, vaid tegutseda tuleb nagu proff.                                                               Vaata kuidas see peaks toimuma!   vaata siit.

4 Lisa läbimõeldud ja asjakohane tekstiline informatsioon müügipakkumise juurde.

Müügijutt on nagu puzzle. Müügitekst objektile peab olema läbimõeldud ostja/üürniku huvidest lähtuvalt ja need ei ühti tihtipeale müüja omadega. Ühest retsepti pole, kui julgen kinnitada, et kui olete sarnaselt kinnisvara maaklerile kokku puutunud sadade ja sadade ostjatega, siis lõpuks saab selgeks ka mida müügikuulutusse kirjutada nii, et see tekst ostjat kõnetaks ja ka vaatama tooks.     vaata näidet

5  Lisage plaanid oma kinnisvarast.

Plaanid aitavad ostjal saada selgust, kas müüdav eluase on juba sobiva planeeringuga või saab seda kohandada sobivaks. vaata näidet

6 Määrake oma kinnisvarale õige müügihind 

Parim soovitus on kasutada hinna määramisel kellegi kogemust, kes igapäevaselt tegeleb kinnisvara müügiga/üürimisega. Üldjuhul putub maakler igapäevaselt kokku paljude müügi- ja üüritehingutega, on kursis ostjate ja üürnike ootustega kvaliteedile ja hinnale ning seeläbi oskab kõige paremini vara omanikule soovitada realistliku müügihinda. Omanikud kahjuks tihtipeale tuginevad hinna määramisel meedias välja öeldule( mis on tihti kellegi erihuvi), vaatavad naabri kuulutust või panevad rahasse emotsionaalseid väärtusi, mis aga kuidagi ei lähe korda ostjale. Vale müügihind = müüki ei toimu! 

Kui see eelnev, kõige olulisem osa on tehtud puudulikult, siis pole oodada ka head tulemust edasisest müügiprotsessist!

Et kinnisvara müük kulgeks viperusteta on mõistlik alustada kõige tähtsamast- vali omale kinnisvaramaakler, kes kogu müügiprotsessi aitab õigesti läbi viia.

Kui teil  on tekkinud kinnisvaraalaseid küsimusi, siis hea meelega aitame nendele vastused saada. Kirjuta või helista ja lahenduse saate kindlasti!

# Kui sul jäi eelmine nõuanne tähelepanuta, siis seda lugema pääsed siit:Margus_taustata_small copy cropp1 (1)

Nõuanne nr 1- ole kursis kinnisvaraturul toimuvaga!

 

Edukaid tehinguid!

Margus Laidna  –   20 aastat igapäevast kogemust kinnisvaramaaklerina

“Meiega võidate ajas, säästate närve ja saavutate parima tulemuse”!

Sarnased artiklid