fbpx

Millal on mõistlik maaklerteenust kasutada ?

Nii mõnelegi võib esmapilgul tunduda, et miks mul maaklerit vaja, müün ise ära, olen ju seda ka varem teinud. Panen vaid kuulutuse lehte või müügiportaali ja ongi kõik. Nii lihtne see kahjuks enam pole – see toimis hästi 10-15 aastat tagasi.

Kinnisvara müümine eht täpsemalt OSTJANI JÕUDMISE protsess on aja jooksul muutunud ning täna on Eesti majandus sh kinnisvaraturg olukorras, kus kinnisvara pakkumisi on rohkem, kui ostjaid.See omakorda tähendab, et hea tehingu tegemiseks on vaja omada kogemusi sellest valdkonnast, tegeleda tuleb rohkelt ja targalt turundamisega, olla olemas huvilisele sobival ajal, leida osapoolte vahel kompromisse ning tuleb teada millal midagi teha ja kuidas teha.

Suur osa protsessist toimub ostja ja müüja vahel suhtlemisena läbi interneti, telefoni teel ja vahetult silmast-silma. Ja nagu elus ikka on erinevate võõraste inimeste vahel, arusaamised erinevad, suhtlemine mitte kõige lihtsam ja seotud suure pingega. Tegemist on ju kopsakat hinda maksva varaga ja keegi ei taha eksida.

TULEKS TEGUTSEDA KINDLAKÄELISELT ning seepärast soovitame kohe alguses teha tark otsus, valida omale kogemustega maakler ja kasutada tema teenust. Lõpptulemusena, saate parima hinna oma vara eest, säästate närve ja võidate endale väärt aega.

 

Maaklerteenust on mõistlik kasutada kui:​

  • Te väärtustate oma kallist töö- ja vaba aega ning Te soovite vabaneda müügi- ja ostuprotsessiga kaasnevast asjaajamisest sh erinevate probleemide lahendamisest.
  • Soovite saada häid nõuandeid kuidas ettevalmistada, kas, mida ja kui palju peab remontima
  • Te ei tea päris täpselt millest ja kuidas eluaseme müümise ja ostmise protsessi alustada ning Te ei oska õiget kinnisvara hinda määrata ja Teile ei meeldi tegeleda müügiga.
  • Te soovite, et müügipakkumise koostamise ja levitamisega erinevates müügikanalites tegeleks kogemustega spetsialist ning Teil puuduvad oskused ja vahendid heade müügifotode ja videode tegemiseks.
  • Te tunnete ennast ebakindlalt ametnike juures käies ning ei soovi tegeleda erinevate dokumentidega ja ning seadustega kursis olemine ja kasutamine on teie jaoks nagu kreeka keel.
  • Te tunnete end ebakindlalt, kui peate näitama oma kodu võõrastele inimestele sh ei soovi kuulda neilt kriitikat müüdava vara osas. Teil pole piisavalt kogemust ostjate ja müüjatega läbirääkimiste pidamises ning kokkulepete sõlmimises.
  • Te soovite nõuandeid, kuidas saada kinnisvara ostmiseks pangast laenu ning soovite turvalist tehingut.

Sarnased artiklid