fbpx

Müügiinfo

Margus Laidna +372 517 2977
X

Teade


Margus Laidna +372 517 2977
[contact-form-7 id="17008" title="Arendused"]

ARENDAJA KOMMENTAAR:

 Ehitasitame maja, mis kestab, on mugav, soe ja ökonoomne. Korter tuleb vajaliku helikindlusega, küttelahendus tuleb parim. Oleme valinud pariamad võimalikud ehitusmaterjalid ning ehituskvaliteedis me järeleandmisi ei tee.  Ümberkaudsed naabrid on toredad ja sõbralikud. Enamus peredel on väiksed lapsed, mängusõpru jagub.  Ideaalne perekonnale kellel on kiire elutempo ja pole aega igapäevaselt kodu kütmisega toimetada. Elad korteris, aga tunned end kui maja omanik. 

Müüjakse lõppviimistletud kujul ” VÕTMED KÄTTE”.

 ENERGIAKLASS :         B        

KONSTRUKTSIOONID
Hoone kandvad seinad väikeplokk, siseseinad väikeplokk, vahelagi õõnespaneel.

 SOOJUSTUSMATERJALID

Sokli osal on vertikaal-ja horisontaalsoojustus 50mm. Välisseinetel EPS  150mm, katuslagi puistevill 400mm, esimese korruse põrand EPS 150mm.

KÜTE

Küttesüsteemi siseagregaat on paigaldatud tehnilisse ruumi koos soojavee boileriga, küte on reguleeritav ja varustatud küttemõõdikuga. Küttesüsteemi soojasõlm on täisautomaatne. Esimese korruse põrandates on vesipõrandaküttetorustik ja teisel korrusel radiaatorid.

ELEKTER
Korteritesse on paigaldatud pistikupesad ja lülitid vastavalt projektile. Elektrienergia arvestus toimub kinnistu piiril asuva elektriarvesti kaudu. Peakaitse suurus igal korteril 3x20A.

VESI
Hoone on ühendatud Pärnu linna vee- ja kanali­satsioonivõrku.

NÕRKVOOL

Paigaldatakse  TV- ja internetipesad (CAT6 kaablid) ning teostatud on kaabeldus valvesignalisatsiooni paigaldamiseks. Olemas on liitumine Telia trassidega. Soovi korral on liitumise võimalus Starmaniga.

VENTILATSIOON
Tervisliku elukeskonna loomiseks on iga eluruumi seinas reguleeritav värkeõhuklapp, sanitaarruumides ja köögis sunventilatsioon..

AKNAD/UKSED

Kõrge heli- ja soojapidavusega 3-kordse klaaspaketiga aknad ja välisuksed, toon valge,

alumiinium/plastprofiil =U: 0,7

VANNITUBA/SAUN

Esimesel korrusel on dušširuum ja saun: paigaldatud on sanitaartehnika, põrandad ja seinad on kaetud kahhelkiviga, lakke on paigaldatud ripplagi ning süvistatud valgustid.  Sauna seinad laed kaetud sauna voodrilauaga, saunalava puidust, elektrikeris 6-8kw+saunas on siseneva värskeõhuklapp ja õhu väljatõmbe klapp.

RÕDUD / TERRASSID
Esimesel korrusel terrass: põrandal immutatud terassilaud. Teisel korrusel rõdu: põrandal immutatud terassilaud ning rõdul on katuslagi.

KORTERI VIIMISTLUS

Eluruumide põrandad on kaetud puitparketiga, seinad vastavalt disainile, kas värvitud või tapetseeritud, puidust trepp teisele korrusele ja sanitaartehnika Groche või Oras, sanitaarruumides ripplaed süvistatud valgustitega, siseuksed profiiluksed.

KUUR/PANIPAIK
Panipaik asub kinnistu sissepääsu kõrval. Seinad väikeplokk + puit, kivikatus.

ÕUEALA/ PIIRDED
Kogu paarismaja ümber on ehitatud aed ning jalgvärav.  Kinnistu planeeritakse ühtlaseks ja istutatakse muru. Auto sissesõidutee, jalgtee  korterite sissepääsuni ning autoaparkimisala kinnistul kaetakse uunikiviparketiga.

Läbimõeldud lahendusega sisehoov loob võimalused puhkamiseks ja vaba aja veetmiseks kogu perele.