fbpx

Müügiinfo

Margus Laidna +372 517 2977
X

Teade


Margus Laidna +372 517 2977
[contact-form-7 id="17008" title="Arendused"]

Tutvustus

 Valminud on uus ja ökonoomne maaküttega kodu. 4 tuba, saun, aed ja kõik muud mugavused. Paarismaja iga korteriomand paikneb läbi kahe korruse ning iga omandi juurde kuulub piiritletud kinnistuosa kõrvalhoonega. Iga korteri juurde jääb privaatselt kasutatavad maad ca 550m2, ülejäänud maa jääb naabriga notariaalse kasutuskorra alusel kasutamiseks autode parkimisalal, kõrvalhoone ümber.

Müüdav korter on spetsiaalselt planeeritud pere vajadusi silmas pidades. Läbi kahe korruse kulgev eluase on avara ruumilahendusega, magamistoad jäävad maja teisele korrusele, mõlemal korrusel on sanitaarruumid, olemas on saun, küte on lahendatud mugava ja ökonoomse maakütte süsteemiga ning igakuised ülalpidamiskulutused on viidud miinimumini.

IGA KORTERIOMANDI KASUTUSES ON:

104,2m2+terass 13,7m2+ rõdu 13,7m2+ kõrvalhoone 11m2 =142,6m2 lahusvarana kasutatavat ehitusliku põrandapinda + kinnistuosa 675m2+osa tehnilisest ruumist ühiskasutuses.

Korteri viimistlus on stiilne ning kasutatud on kvaliteetseid ja vastupidavaid materjale. Elutuba ja köök on avatud planeeringuga ning elutoast on väljapääs lõunapoolsele terrassile. Korteri juurde kuulub lisaks aia kasutamise võimalus, terrass, panipaik rataste ja muu vajaliku hoiustamiseks ning auto parkimise kohad.

MÜÜGIHIND SISALDAB:

Müüjakse lõppviimistletud kujul ” VÕTMED KÄTTE”.

 

keskkond

Paarismajad asuvad Pärnu linna servas väljakujunenud elurajoonis. Piirkond on rahulik ning turvaline. Lähiümbruses on peamiselt ühepereelamud ja väiksemad korterelamud. Piirkonnas on välja ehitatud hea infrastruktuur sh on välja ehitatud asfalteeritud juurdepääsuteed, olemas on tänavavalgustus, kõik olulised tehnilised trassid ning tänavad on läbitavad ja hooldatavad aastaringselt. 200m kaugusel asub bussipeatus ning sealt on hea bussiühendus Pärnu linna erinevate linnosadega. Läheduses asuvad kaubanduskeskused, tervisekeskused, lasteaiad, koolid ning head võimalused tervisespordiga tegelemiseks. Autoga Pärnu kesklinna kõigest 10 min autosõitu.