Choose language

[google-translator]

Kinnisvara üüriteenus

 

Nõustamise faas

 1. Jagame soovitusi

  omanikule, et saada parimat võimalikku üürihinda, mida üürnik on valmis selle vara eest tasuma. Arvestame hetke turuseisu ning tugineme pikaajalisele kogemusele. Teame soovitada kuidas komplekteerida üüritavat korterit mööbli ja tehnikaga ning ütleme, kui oleks vaja kuskilt väheke remontida või lausa ära koristada.

 2. Anname infot

  infot üüritulu maksustamise osas, selgitame võimalusi üürilepingu lõpetamise, üüri muutmise ja paljudes muudes üürisuhet reguleerivates küsimustes.

myyk 1 1 1024x683 - Üüriteenus

Üürniku leidmise faas

 1. Pildistame

  realistlikud ja kvaliteetsed fotod Teie kinnisvarast. Enne pildistamist anname soovitusi, kuidas ettevalmistada üüripind parima tulemuse saavutamiseks. Fotod teeb oma ala asjatundja.

 2. Teostame reklaami

  paigutamise olulisemates kinnisvaraportaalides ja meie kodulehel, kust jõuab info Teie pakkumise kohta kõikide üüripinna huvilisteni.

 3. Koostöös üürileandjaga

  koostöös üürileandjaga saavutame parima võimaliku tulemuse. Arvestame omanike soovidega üürnike sobivuse osas. Korraldame koostöös üürileandjaga üüripinna operatiivse näitamise ning teeme taustauuringu potentsiaalsele üürnikule. Väldime meile teadaolevatele probleemsetele üürnikele üürimise. Leitud üürniku sobivuse osas otsustab lõplikult üürileandja.

Vormistamise faas

 1. Selgitame

  osapooltele üürilepinguga võetavaid kohustusi ja õigusi.

 2. Vormistame üürilepingu

  korraldame üürileandja ja üürniku vahel korrektse üürilepingu allkirjastamise koos kõikide vajalike lisadega ning seejuures jälgime, et kõik kokkulepitud summad saaksid tasutud. Üürilepingus erikokkulepete vormistamise võimalus ja abi vastavalt vajadusele.

leping 1024x682 - Üüriteenus

Järeltugiteenus

Üürileandjale ja üürnikule

 1. Nõustame

  vajadusel osapooli üürilepingu kehtivuse ajal tekkida võivate probeemide lahendamise võimalustest ja aitame saavutatud kokkulepped vormistada ka kirjalikult.

 2. Pakume abi

  uue üüripinna leidmiseks või ka uue korteri ostmiseks sh nõustame pangast laenu saamise võimalustest kohapeal. Vaata lähemalt siit.

 3. Leiame

  korterisse operatiivselt uue üürniku või vajadusel korraldame müügiprotsessi mille kohta põhjalik info siit.

 “Meiega võidate ajas, säästate närve ja saavutate soovitud tulemuse!”

ALUSTA ÜÜRIMISEGA

PARIMAD KINNISVARA NIPID