fbpx

Müügiinfo

Margus Laidna +3725172977
X

Teade


Margus Laidna +3725172977
[contact-form-7 id="17008" title="Arendused"]

Uued majad Tammistes

Uued ja erineva planeeringuga majad sinu perele!

Tulge tutvuma

Keskkond

Pärnakate seas on piirkond tuntud Randivälja elurajoonina. Sellesse ilusasse looduslikku keskkonda on ehitatud viimased 15 a rohkelt ilusaid, erineva planeeringuga ja omavahel kokkusobivaid kaasaegseid elamuid.
 
Piirkond jääb Pärnu linna piirist kõigest 1,5km kilomeetri kaugusele, juurdepääsuteed on omavalitsusele üle antud, tänavad on valgustatud ning aastaringselt hooldatud. Läheduses on uus Tammiste lasteaed, toidupood ja bussipeatus liiklemiseks  Pärnu linna vahet.
 

Elurajooni kõrvale jääb RMK mets loodusradadega ning Jaansoni terviserada rulluiskudega ja rattaga sõitmiseks. Suplemas saab käia Pärnu jões. Autoga Pärnu kesklinna kõigest 10-15min. Lähimasse kaubanduskeskusse Coop Konsum autoga 3-5 min.

Käesoleval hetkel jääb piirkond Tori valla alla, kuid lähiaastatel ilmselt liidetakse rahva soovil piirkond Pärnu linna koosseisu. 

1I0A1299 1024x683 - Uued majad Tammistes

Elamutest

Ehitame teile elamu, mis vastab teie soovidele. Elamute ehitus käib kogu aeg ning valida saab omale sobiva valmivate seast või siis saate valida omale sobiva maja projekti nng maja ehitatakse vabale kinnistule. Elamute energiaklassid A ja B.

Kui Te soovite endale omanäolist maja lahendust, siis viime teid kokku meie arhidektiga, kellega koostöös saate planeerida oma pere vajadusetele sobiva elamu lisatasuta. Sõltuvalt elamu suurusest ja eripärast valmivad need 6-8 kuu jooksul ning need müüakse lõppviimistletud kujul.  Samuti vormistatakse elamutele nõuetekohane kasutusluba.

Majad ehitatakse kivi või plekkkatusega, Aeroc ja Fibo välisseinad, välis-ja siseseinad ehitatakse heli ja soojapidavaks, lisatud on soojustagastusega ventilatsioonisüsteem ning paigaldatakse kaasaegsed ja energiasäästlikud maaküttesüsteemid või õhk-vesi- või trassist maagaasiga küttelahendused.

Viimistlusmaterjalid, sanitaartehnika, keraamiline plaat, sauna vooder, profiiliga siseuksed on kvaliteetsed. Maja ümbrus planeeritakse tasaseks ning soovi korral ning vajadusel säilitatakse ka metsaalust kinnistut. Majades on kokku  3-4 tuba, avar ja avatud köök elutoba, 2 wc, dušširuum, vannituba , garaaž või varjualune ning panipaigad. 

Sõltuvalt ehituse mahust kujuneb ka müügihind. Müügihinnad üldjuhul ei sisalda köögimööblit, garderoobisüsteeme, ega ka aeda ümber kinnistu, mida kõike aga on võimalik tellida lisaks. 

Johvika 1 maja Parnus Lunapolis kinnisvara5 1 1024x683 - Uued majad Tammistes
Johvika 1 maja Parnus Lunapolis kinnisvara1 1 1024x683 - Uued majad Tammistes
Johvika 1 maja Parnus Lunapolis kinnisvara8 1 1024x683 - Uued majad Tammistes