Choose language

Müügiinfo

Margus Laidna +3725172977
X

Vastame meeleldi kõikidele Teie küsimustele. Võtke ühendust ning tulge vaatama.

Margus Laidna +3725172977

Randivälja/Jõhvika

Uued ja ökonoomsed ühepereelamud Küsi lisainfot!

Keskkond

Valmivad ühepereelamud jäävad Pärnu linna piirist kõigest 1,5km kilomeetri kaugusele Randivälja elurajooni. Juurdepääsuteed kinnistuni on valgustatud ning aastaringselt hooldatud. Läheduses on uus Tammiste lasteaed, toidupood ja bussipeatus.

Linnaliini bussid sõidavad varavalgest õhtutundideni. Läheduses RMK mets ja rohkelt vabaaja veetmise võimalusi looduses. Samuti on kodu lähedal uus kergliiklustee rulluiskudega sportimiseks või niisama jalutamiseks. Autoga kesklinna kõigest 10-15min. Lähimasse kaubanduskeskusse 5-7 min autoga.

Käesoleval hetkel jääb piirkond Tori valla alla, kuid lähiaastatel liidetakse rahva soovil piirkond Pärnu linna koosseisu. 

Tutvustus

Elamute ehitus käib ning valida saab omale sobiva valmivate seast ning samuti on võimalus valida sobiv elamu ehituse ootel olevate projektide seast. Nii valminud, kui ka ehitatavad elamutel on sarnaseid jooni, kuid planeeringult ning välis- ja siseviimistluselt on nad siiski mõnevõrra erinevad. Üritame elamud ehitada teile võimalikult sobivad ning anname võimaluse elamute planeeringute ja viimistluse osas teil kaasa rääkida. Elamud valmivad orienteeruvalt 6 kuud ning need  müüakse lõppviimistletud kujul. Samuti vormistatakse elamutele nõuetekohane kasutusluba.

Majad ehitatakse kivi või plekkkatusega, kivimajad, välis-ja siseseinad ehitatakse heli ja soojapidavaks, lisatud on soojustagastusega ventilatsioonisüsteem ning paigaldatakse kaasaegsed ja energiasäästlikud maaküttesüsteemid või õhk-vesi- või trassist maagaasiga küttelahendused.

Viimistlusmaterjalid, sanitaartehnika, keraamiline plaat, sauna vooder, profiiliga siseuksed  on preemium klassi tasemel. Maja ümbrus planeeritakse tasaseks ning maksimaalselt säilitatakse ka metsaalust kinnistut. Majades on kokku  3-4 tuba, avar ja avatud köök elutoba, 2 wc, dušširuum, vannituba , garaaž või varjualune ningpanipaigad. Sõltuvalt ehituse mahust kujuneb ka müügihind. 

Müügihinnad üldjuhul ei sisalda köögimööblit, garderoobisüsteeme, ega ka aeda ümber kinnistu, mida kõike aga on võimalik tellida lisaks. 

Vastame meeleldi kõikidele Teie küsimustele. Võtke ühendust ning tulge vaatama.

Margus Laidna +3725172977

PARIMAD KINNISVARA NIPID