Choose language

[google-translator]

Müügiinfo

Margus Laidna +372 517 2977
X

Teade


Margus LaidnaMargus Laidna, korterite ja majade müük Pärnus, Lunapolis kinnisvara, kinnisvaramaaklermargus@lunapolis.ee+372 517 2977
cam1 300x212 - Pirniaia, uued korterid Pärnus
cam1 300x212 - Pirniaia, uued korterid Pärnus

  Pirniaia, uued korterid Pärnus

  Registreeru kliendipäevale!

  Registreeru

  Siia tuleb pealkiri
  Siia tuleb pealkiri 2
  Siia tuleb pealkiri 3
  Siia tuleb pealkiri 4
  Siia tuleb pealkiri 5
  Siia tuleb pealkiri 6

  ÜLDINFO

  2018a jooksul valmib 4 uut väiksemat kortermaja, mis asuvad Pirniaia elamukvartalis,  Rääma linnaosa privaatses ja turvalises osas. Elamukvartal saab olema üks ilusamaid selle piirkonna karge põhjamaise arhitektuuriga elukeskkondi, pakkudes alternatiivi suurtele korrusmajadele, säilitades samas piirkonna hinnataseme. Kahekordsed ja väheste korteritega korterelamud pakuvad koos parkide, kaupluste, jõe ja terviseradade lähedusega uut elukvaliteeti.

  TUTVUSTUS

  Igas kortermajas on 4 korterit ning need müüjakse lõppviimistletud kujul -” VÕTMED KÄTTE” paketina.  

  Majad on ehitatud energiasäästlikuks, mille tulemusel on igakuised püsikulud passiivmaja tulemusega võrreldavad. Korterite vahelised vaheseinad ja vahelaed tagavad parima helikindluse. Igal korteril on eraldi digitaalselt reguleeritava juhtpuldiga põrandakütte kontuurid ja soojustagastusega sundventilatsiooni süsteem. Side ühendus on tagatud kiire valgusoptilise kaabliga.

  Korterite juurde kuulub rõdu või terrass ning iga pere autole parkimise koht. Kinnistu on ümbritsetud aiaga, välja on ehitatud haljasala ning lastele loodud mänguväljak.

  265 crop min - Pirniaia, uued korterid Pärnus
  PARIMAD KINNISVARA NIPID