Choose language

[google-translator]

Lunapolis kinnisvara tiimiga liitus tulevane tippmaakler-Timo Looper

Soovime teilIMG 9662 200x300 - Lunapolis kinnisvara tiimiga liitus tulevane tippmaakler-Timo Loopere tutvustada Lunapolis kinnisvara tiimiga liitunud tublit meest. Saage tuttavaks – TIMO LOOPER!

 

Kuidas sa sattusid maakleri ametisse? 

Soovisin tööelus muutust ja tundsin huvi kinnisvara valdkonna vastu. Meeldib liikuv ja mitmekesine töö ehk siis täpselt selline nagu maakleriamet ongi.

 

Mida sa arvasid sellest tööst varem ja mida arvad nüüd?
Varem pidasin maaklereid inimestele kindlustunde andjateks, mis tähendab, et ostes või müües kinnisvaramaakleri kaudu ei saa ostes või müües olla ärakasutatud. Töö tundus suht lihtne.

 

Nüüd olles asjas sees näen, kui palju tööd peab maakler tegema tegelikult. Töö ei ole kindlasti lihtne ja heade tulemuste saamiseks on vaja palju pingutada. Niisama ei anta midagi ja kahjuks paljud kliendid ei tea seda ja alahindavad maakleritööd ja vajalikust enda jaoks.

 

Maaklerina pean olema iga inimese jaoks olemas. See tähendab seda, et iga klient on erinev, maailmavaated on erinevad ja maakler peab olema seal juures väga suure empaatiavõimega, et personaalselt olla vastavalt igale kliendile olemas.

 

Miks sa arvad, et maakleri töö on just sinu jaoks?
Nagu öeldakse kinnisvaramaakleri ABC –s, maakler teeb tööd 70% kõrvadega ja 30% suuga. Mulle meeldib inimesi kuulata ja leida nende probleemidele vastused. Konkreetsus – klientidele ei meeldi ümber nurga jutt, kui on probleem tuleb sellega tegeleda mitte joosta selle eest ära! Mulle meeldib aidata ja tunnen rõõmu, kui saan olla kasulik.

 

Mida soovitad klientidele, kes on varem maaklerites pettunud?
Elame sellisel ajaperioodil, kus paratamatult inimesed pettuvad, isegi oma lähedastes. See, et keegi kunagi sai mingi jamaga hakkama ei tähenda seda, et kõik maaklerid on kaabakad.  Kõik inimesed on erinevad st. ka maaklerid on erinevad.  Olulisem on pigem enne tähtsa otsuse langetamist uurida maakleri tausta – no näiteks kasvõi Googeldada ja lugeda, mis rahvas räägib. Kindel on see, et maaklerit on mõistlik kasutada ning hea maakler jääb kliendile kogu eluks!

 

Miks peaksid kliendid just Sinu poole kinnisvara küsimustes pöörduma?

 Minule meeldib olla kliendile olemas nii, et kliendil ei tuleks mõttessegi vahetada maaklerit. Usaldus ja ausus on iga suhte põhiprintsiibid, seega hea koostöö rajamisel tuleb alustada just nendest omadustest. Minu peale võib olla kindel, tühja ei luba ja pean kokkulepetest kinni. Võin julgelt lubada, et palgates mind omale maakleriks korraldama kinnisvara müümist, ostmist või üürimist, ei pea klient kahetsema ja saab parima võimaliku teeninduse.

 

Kohtumiseni

Sarnased artiklid

PARIMAD KINNISVARA NIPID