Choose language

[google-translator]

Ole kursis kinnisvaraturul toimuvaga!

Tere. Loodan teil on läinud hästi ja olete rahul oma seniste kinnisvaratehingutega.

Alustame teemat:” Tahad olla kinnisvaratehingutes edukam?”

Me kõik puutume vähemal või rohkemal viisil kokku kinnisvaratehingutega, olgu see siis üürimine, eluaseme ostmine või siis ka raha paigutamine kinnisvarasse kasumi teenimise eesmärgil. Ükskõik millisel eesmärgil kinnisvaratehingut tehakse on see seotud suure rahaga ning see toob omakorda kaasa palju murekohti, mis vajavad lahendamist, et tehing saaks tehtud turvaliselt ja ei peaks tulevikus tehtut kahetsema.

Alanud on uus ja tegus aasta ja nüüd on õige aeg teiega jagada meie eelmise aasta sadade erinevate tehingute käigus saadud kogemusi, et saaksite olla kinnisvaratehingutes edaspidi edukam  ning teenida kinnisvara tehingutega rohkem kasumit.

Kuna kasulikku infot, mida edastada on palju , siis alustame kohe ja algusest.

Kui tahad olla kinnisvaratehingutes edukam, siis tegutse nagu proff!

Ole kursis kinnisvaraturul toimuvaga!

Eelmine aasta oli Pärnu kinnisvaraturul muutlik nagu lainetus Pärnu rannas. Jätkuvalt toimusid korterite ja majade ostmised ning üüriturg oli aktiivne. Hinnad on vähehaaval pigem kerkinud, kui langenud. Elamuehituseks sobivate kinnistute turg muutus väheke aktiivsemaks võrreldes varasemate aastatega ning samuti kerkisid mõnevõrra müügihinnad.

Eramuid ostetakse ja müüjakse küll aastaringselt, kuid pikaajaline kogemus on näidanud, et tehingute aktiivsus kõigub. Tõuseb oluliselt varakevadel – suve alguses ja sügisel kuni jõuludeni. Kuna kevad pole enam kaugel, siis need, kes on mõlgutanud mõtet omale kinnisvara soetada, asuvad nüüd unistusi teoks tegema.

Suhteliselt aktiivset huvi näidatakse üles eramute ostu vastu ka aasta lõpus. Suve lõppedes  tuleb turule uusi pakkumisi. Sageli soovivad omanikud enne talve saabumist leida uusi, just neile sobivamaid lahendusi. Seda kas korteri või väiksema elamu näol.

JPG Screen Shot 2017 01 17 at 16.36.05 300x182 - Ole kursis kinnisvaraturul toimuvaga!

Joonis 1. Eramute müügiarv kvartaalselt 2015-2016 a. Allikas: Maa-amet, tehingute andmebaas

Korterite ostu ja müügi puhul on olukord pisut teine. Siin võib näha tehingute arvu suurenemist just suve keskel (vaata joonis 2). See võib tuleneda ka tehingu hindade suhteliselt madalast tasemest võrreldes eramutega. Madalamad ostu-müügi hinnad tähendavad, aga ka suuremat huviliste ja tehingute arvu ning kiiremaid otsuseid.

JPGScreen Shot 2017 01 17 at 16.36.30 300x181 - Ole kursis kinnisvaraturul toimuvaga!

Joonis 2. Korterite müügiarv kvartaalselt 2015-2016 a. Allikas: Maa-amet, tehingute andmebaas

Screen Shot 2017 02 01 at 12.40.39 300x228 - Ole kursis kinnisvaraturul toimuvaga!

Kui olete oma mõelnud oma elukoha vahetamisele – müüa olemasolev ja osta asemele just see õige, siis just nüüd on õige aeg oma vara müügikorda seadmisega algust teha ja maakleriga läbi rääkida. Teie kinnisvara müügihind sõltub paljudest teguritest ja täpsema müügihinna saab selleks peale kokkusaamist, objekti -ja asjaoludega tutvumist. Soovitame alustada helistamisest ja edasi saab kõik olema teie jaoks palju lihtsam ja selgem.

Kui teil  on tekkinud kinnisvaraalaseid küsimusi, siis hea meelega aitame nendele vastused saada. Kirjuta või helista ja lahenduse saate kindlasti!

Järgmises uudiskirjas jätkame kasulike nõuannete jagamist. Seniks tutvu meie kodulehel olevate uute väärt teenuste ja pakkumistega.

“Meiega võidate ajas, säästate närve ja saavutate parima tulemuse”!

 

Edukaid tehinguid!Margus taustata small copy cropp1 242x300 - Ole kursis kinnisvaraturul toimuvaga!

Margus Laidna, 20a maakleritööd

www.lunapolis.ee

Usaldusväärne ettevõte logo suur 300x247 - Ole kursis kinnisvaraturul toimuvaga!

 

 

Sarnased artiklid

PARIMAD KINNISVARA NIPID