Choose language

[google-translator]
VAATA GALERIID

Kinnistu müük

Kõrvitsa 18, Lemmetsa küla, Audru
Pärnumaa

  • Üldpind 1756 m2
  • Elekter 3 x 16A
  • Katastritunnus 15904:001:0083
  • Omandivorm kinnistu

Kinnistu müük

Kõrvitsa 18, Lemmetsa küla, Audru
Pärnumaa

35000 €

  • Üldpind 1756 m2
  • Elekter 3 x 16A
  • Katastritunnus 15904:001:0083
  • Omandivorm kinnistu

Objektiinfo

Pakkuda müügiks Audru jõe ääres asuv kinnistu. See sobib hästi puhkekohaks või miks ka mitte maja või suvila ehitamiseks. Kinnistu reljeef on mõnusalt jõe poole languses, kinnistul kasvavad täiskasvanud puud, keskkond on mõnusalt looduslik ja rahulik. Jõgi on selle kohapeal parajalt lai, koht on ideaalne mediteerimiseks ning kui väga tahta siis aerupaadi või kanuuga saab sõita kuni mereni.

Kinnistuni on kruusaga kaetud juurdepääsutee ning see on vallale üle antud ja nende hallata. Kinnistu paikneb tänava lõpus ning kedagi mööda sõitmas ja häirimas pole.

Olemas on elektriliitumine 3x16A,  kanalisatsiooni ja tarbevee ühendust müügihinnas pole. Kanalisatsioon on mõistlik lahendada kogumiskaevuga ning vee saaks ilmselt mõnest puurkaevust, mis asub tänava lõigul (tuleb eraldi kokku leppida). Hoonestusala ja mahu määrab omavalitsus läbi projekteerimistingimuste.

 

Võtke julgelt ühendust, küsige lisaks ja soovi korral saab kinnistu ka kohapeal ülevaadata.

 

Loading map...
Margus Laidna
Margus Laidna
+372 517 2977
margus@lunapolis.ee
Küsi maaklerilt
Evelin Linde
Meie armas maja sai müüdud väga kiiresti, meile ja ostjatele sobiva hinna eest. Maaklerid tegid juba ennem kuulutuse üles minemist ära suure eeltöö. Kõike tehti läbimõeltult ja hoolikalt, mis meeldis meie perele.
Aina Lõõbas
Väga lahe pildistamise kogemus, ise poleks osanud sellisest vaatenurgast läheneda, et mida ostja soovida ja mõelda võiks. Super!!!
Heidi Taal
Margus Laidna on maakler, kes töötab kirega, ta on kiire, jõuline ja pühendunud. Ta on usaldusväärne partner neile, kellega töötab, soovitan :)!
Kaja Grak
Lunapolisele, eelkõige personaalselt Margusele, suur tänu abi, nõustamise ja professionaalse toimetamise eest!
Kätlin Alvela
Ma hindan tohutult inimesi, kes teevad oma tööd kirglikult, pühendunult, armastuse ja innuga!
Vaata tagasidet