Choose language

VIDEOTEENUS

VIDEO SINU KINNISVARAST!

Lunapolis kinnisvara pakub uudse lisateenusena kvaliteetset kinnisvara müügivideode valmistamise teenust. Tahame teha asju hästi ja pakkuda meie klientidele uuenduslike ja parimaid lahendusi oma kinnisvara realiseerimiseks. Kuna oleme nooruslikud ja käime ajaga kaasas, siis olemegi lisanud oma rohkete lisateenuste hulka videode valmistamise kinnisvara müügiobjektidest.

LOE LÄHEMALT, MIDA PAKUB LUNAPOLIS

1. Miks on kinnisvara müügivideo vajalik?

Kinnisvara omanikud on mõistnud, et kvaliteetne foto ja video, asjatundlik fotograaf ja spetsiaalne siseruumides pildistamiseks/ filmimiseks mõeldud foto -ja videotehnika toob esile nende vara head küljed, loob eelise rohkete kinnisvara pakkumiste seas, lühenenud on müügiperiood ning omanikul on võimalik saada vara müügist parimat võimaliku müügihinda.

Nii nagu kiirelt muutuv tarbija käitumine annab hästi tehtud müügivideo kinnisvara objektist kiire, põhjaliku ja meeleoluka ülevaate. Suurem osa ostjatest on vanuses 25-45a ja nad kasutavad kinnisvara objektide tutvumiseks igapäevaselt nutitelefone, tahvelarvuteid ja sülearvuteid.
Videosi teeme kinnisvara müüjate tellimusel, kes soovivad oma kinnisvara müües saavutada parimat tulemust e. soovivad saada parimat müügihinda lühima aja jooksul.

Ostjate tarbimiskäitumine on sedavõrd muutunud, et täna eelistatakse juba piltidele videode vaatamist. Aeg liigub kiiresti ja muutunud ka kinnisvara ostjate soovid ja viisid kinnisvara objektidega tutvuda.

Kuna pikemat aega so alates 2008a on Eestis olnud “ostjaturg”, siis tuleb paratamatult sellega arvestada ka müüjal.

NÄIDISVIDEO

2. Kellele me müügivideosi teeme?

Müügivideosi teeme eelkõige praegustele ja uutele klientidele, kes meie kaudu oma kinnisvara müüki panevad.

Allpool olevatest videonäidistest saate aimu milliseid müügivideosi teeme.

Ühes võite olla kindel: “video tuleb hea ja see tasub ennast kindlasti ära!”

3.Millest alustada?

Alustage helistamisest ja räägime võimalused läbi. Anname juhtnöörid, kuidas teie kinnisvara ettevalmistada video ülesse võtmiseks/pildistamiseks.

4. Enne, kui alustame filmimist/pildistamist

Enne, kui saame alustada tööga teeme selgeks endale millised on konkreetse objekti väärtused. Seejärel anname vara omanikule suunised mida saaks ja tuleks ette võtta, et need väärtused ka pildi peal välja paistaksid. Lähtume soovituste andmisel ostjate ootustest.

5. Mida saab omanik ise teha enne filmimist/pildistamist?

Iga objekti puhul on see erinev, kuid võib öelda, et kindlasti tuleb alustada elementaarsest koristamisest ja isiklike asjade ära panemisest kappidesse, panipaikadesse, et need kaadrisse ei jääks. Oluline on näidata ostjale müügiobjekti väärtusi ja kvaliteet ning mitte varjata seda kõike oma isiklike asjadega. Kuna inimeste arusaam korrast on niivõrd erinev, siis objektil kohapeal olles näitame vajadusel täpsemalt, mida ära panna ja mida mitte või siis hoopis juurde tuua.

Mõned näited:
1. Vannituba: koristada ära oma hambaarjad, nuustikud, aluspesu, ülariided, puhastuspastad ja igasugu pudelid ja kausid. Katlakivi, rooste ja seebi jäägid maha pesta sanitaartehnikalt ja lüüa läikima. Pesumasinast pesuootel olev pesu masinast välja võtta (ukseklaas paistab läbi). Kapi nähtavad pinnad, klaasriiulid ja peeglid läikima lüüa jne.

2. Magamistoas: soovitavalt katta voodi ühetoonilise voodikattega, kortsus tekid ja voodipesu alt ära koristada, oma riided kappi, reisikohvrid ja muu vabaaja atribuutiga välja viia, uhke põrand puhtaks pesta.

3. Elutuba: suured toataimed pildistamise ajaks akende eest ära viia, aknad puhtaks pesta, diivanile padjad korda panna, pehmed mänguasjad ära koristada. Määrdunud diivan, tugitoolid ära puhastada või katta heledas ja ühtlases toonis katetega (enamasti pehme mööbel kolides sisse ei jää), TV ekraan, diivanilaud tolmust ja näpujälgedest puhtaks, hunnik vanu lehti, ravimid jm laua pealt ära koristada kappi, uhke põrand puhtaks pesta.

4. Esik: üleriided ja jalatsid kappi, jalgratas välja, peegel puhtaks, põrandad läikima jne.

5. Köök: potid, pannid, rohupudelid, pesuvahendid ja mustad nõud kappi ära panna. Köögikapi uksed, tasapinnad, köögitehnika puhastada ja läikima lüüa.

6. Valgustus: Hea müügipildi saamiseks ei piisa ainul tipptasemel fotokast, vingest välklambiks, lisavalguses või uhkest fototöötlus programmmist. Minimaalselt oleks vaja kindlasti asendada läbipõlenud pirnid tervetega ja et ühes toas oleksid ühe valgustemperatuuriga pirnid. Ei tahaks teha üldistusi, kuid kogemus näitab, et paraku on suurel hulgal valgustus korteris/ majas, mida oleks vaja ülesse pildistada, puudulik.

7. Aknad, aknakatted puhtaks ja töökorda: Aknad tuleks puhtaks pesta, katkised kardinad ja rulood asendada tervetega või siis üldse eemaldada. Kardinapuud kinnitada lakke/seina nii, et nad oleksid otse.

8. Pisiremont: Tuleks kriitiliselt üle vaadata müüdav kinnisvara. Kui rahaliselt on võimalik ja kulu mõistlik, siis kindlasti on mõtekas ette võtta vähemalt pisiremont. Näiteks: Elu loomuliku osana näivad hallitavad silikonid asenda uutega, pragunemised seinte ja lae pindadel üle pahteldada, vajadusel värvida ja tapetseerida, katkine või kulunud parkett võimalusel asendada uuega. Rippuvad juhtmed, pistikupesad kinnitada, asendada tervetega. Vaadata üle sanitaartehnika toimimine ja väljanägemine.

6. Kui kaua kulub aega objekti üles filmimiseks/pildistamiseks?

Sõltub objekti suurusest ja sellest kui hästi on vara omanik teinud ettevalmistused. Tihti tuleb ette, et enne kui saan filmima/pildistama asuda, tuleb paluda omanikul lisaks ülearuseid asju ära tõsta või siis lausa tegeleda puhastamisega.

Laias laastus kulub korralike piltide tegemiseks objektil 30min kuni 2 tundi, lisaks fototöötlus arvutis. Videode ülessevõtmiseks 2-3 tundi ja pärast video montaaziks 15-20 tundi. Majade filmimisel tuleb käia objektil mitmeid kordi ja passida päikese liikumist.

7. Kus videosi näha saab?

Müügivideod teeme lisaks headele müügipiltidele ja neid levitame sotsiaalmeedias, meie firma kodulehel ja kinnisvara müügikanalites.

Oleme videode vaadatavust pikalt jälginud ja see on näidanud, et objekti vaadatavus on suurenenud  10-neid kordi ja seda väga lühikese aja jooksul ning tehinguni jõutakse kiiremini.

8. Millist video- ja fototehnikat kasutame?

Kasutame Canon’i profikaamerat, lisaks spetsiaalobjektiivid siseruumides filmimiseks/pildistamiseks ning vajadusel lisavalgust ja statiivi. Samuti RONIN’ it stabiilsete ja sujuvate kaadrite saamiseks ja Drooni.

Ja muidugi ei saa jätta lisamata, et kaamera ise pilti ei tee. Vaja on kogemusi- mida, millal ja kuidas filmida/pildistada.

9. Kui kaua olen tegelenud videode tegemisega?

Hobikorras olen videosi teinud alates umbes 15 aastat. Kinnisvarast müügivideosi hakkasin tegema 2015a lõpu poole. Kinnisvara pildistamisega olen tegelenud ligi 20a ja kõike seda samakaua, kui olen teinud ka maakleritööd. Ostjate igapäevasest tagasisidest saan teada millised on nende ootused ning pildistamisel videode valmstamisel saan seda kohe ka rakendada. Varuge aega ja tulemus saab parim. Ka vanasõna ütleb:

“üks pilt räägib rohkem, kui tuhat sõna!”

Vaata ka PILDISTAMISE TEENUST ja MÜÜGITEENUST

Vaata, milliseid videosid teeme

 “Meiega võidate ajas, säästate närve ja saavutate soovitud tulemuse!”

KUTSU MEID OMA KINNISVARA FILMIMA

PARIMAD KINNISVARA NIPID