Choose language

Müügiinfo

Margus Laidna +3725172977
X

Vastame meeleldi kõikidele Teie küsimustele. Võtke ühendust ning tulge vaatama.

Margus Laidna +3725172977

Randivälja tee

Uus ja ökonoomne ühepereelamu Küsi lisainfot!

Keskkond

Valmiv ühepereelamu jääb Pärnu linna piirist kõigest 1,5km kilomeetri kaugusele Randivälja elurajooni. Juurdepääsuteed kinnistuni on asfalteeritud, tänav on valgustatud ning aastaringselt hooldatud. Läheduses on uus Tammiste lasteaed, toidupood ja bussipeatus. Linnaliini bussid sõidavad varavalgest õhtutundideni. Läheduses RMK mets ja rohkelt vabaaja veetmise võimalusi looduses. Samuti on kodu lähedal uus kergliiklustee rulluiskudega sportimiseks või niisama jalutamiseks. Autoga kesklinna kõigest 10-15min. Lähimasse kaubanduskeskusse 5-7 min autoga.

 

Tutvustus

Elamu valmib 2018 aasta lõpuks ning see müüakse lõppviimistletud kujul. Kuna järjest kasvab nõudlus veelgi kvaliteetsema elamispinna järgi, siis see maja on võrreldes eelkäijatega juba “UUS TASE”.

Maja tuleb kivikatusega, välisseinad ehitatakse heli ja soojapidavamaks , siseseintele on kipsplaadi alla lisatud  helipidamise, jäikuse  ja mööbli paigaldamiseks OSB plaadid, lisatud on soojustagastusega ventilatsioonisüsteem ning kõige uuem ja energiasäästlikum maaküttesüsteem.

Viimistlusmaterjalid, sanitaartehnika, keraamiline plaat, sauna vooder, profiiliga siseuksed  on preemium klassi tasemel. Maja ümbrus planeeritakse tasaseks ning maksimaalselt säilitatakse ka metsaalust kinnistut. Majas on kokku 4 tuba, avar ja avatud köök elutoaga, 2 wc, dušširuum ning suur garaaž.

Müügihinnas ei sisaldu köögimööbel, garderoobid, ega ka aed ümber kinnistu, mida on võimalik tellida lisaks. 

Vastame meeleldi kõikidele Teie küsimustele. Võtke ühendust ning tulge vaatama.

Margus Laidna +3725172977

PARIMAD KINNISVARA NIPID